امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155405
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 199
به گزارش «پیروان مــوعــود»، افراد مسلح لباس شخصی وزارت کشور به همراه عناصر پلیس سپیده دم امروز به خانه های مردم در منطقه یاد شده یورش بردند.آنها طی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، افراد مسلح لباس شخصی وزارت کشور به همراه عناصر پلیس سپیده دم امروز به خانه های مردم در منطقه یاد شده یورش بردند.

آنها طی بیش از سه ساعت بدون داشتن مجوز قانونی اثاثیه خانه ها را برهم زدند و در میان مردم بی دفاع موجی از ترس و وحشت ایجاد کردند.
این در حالی است که عناصر مسلح وابسته به نهادهای امنیتی رژیم بحرین دیروز در محله های مسکونی این منطقه به حال آماده باش استقرار یافتند و افراد رهگذر را نگه داشته مورد تفتیش و بازرسی بدنی قرار می دادند.
از سوی دیگر شبه نظامیان مسلح رژیم به همراه عناصر نهادهای امنیتی بحرین سه تن از جوانان منطقه الدراز را بازداشت کردند.

نیروهای امنیتی بحرین همچنین در راستای سرکوب مراسم گرامیداشت شهید آیت الله نمر النمر در جزیره ستره در شب گذشته پس از یورش به یکی از خانه های این منطقه جوانی را به طور وحشیانه بازداشت کردند.
عناصر امنیتی همچنین ضمن استقرار یافتن در دو منطقه المصلی و 'عالی' و اعلام حالت آماده باش امنیتی در آنها یکی از جوانان المصلی را بازداشت کردند.

بحرین از زمان سرکوب قیام مردمی در سال 2011 میلادی تاکنون شاهد موجی از اعتراضات از سوی مردم آن کشور است که خواستار اصلاحات سیاسی هستند.
رژیم آل خلیفه به کمک نظامیان سعودی و مأموران امنیتی امارات که در قالب نیروهای سپر جزیره و نظامیان دیگر کشورهای عربی که در بحرین مستقر شده اند، اعتراضات مردمی این کشور را سرکوب می کنند.

بر اساس اسناد منتشره در پایگاه ویکی لیکس، رژیم بحرین در سال 2012 برای سرکوب مخالفان از کشورهای مغرب و اردن نیز درخواست کمک نظامی کرده بود که با موافقت این دو کشور روبرو شد.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها