امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155407
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 186
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سازمان اروپایی – بحرینی حقوق بشر با ابراز نگرانی نسبت به ادامه نقض حقوق بشر در قبال مخالفان بازداشت شده آل خلیفه در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سازمان اروپایی – بحرینی حقوق بشر با ابراز نگرانی نسبت به ادامه نقض حقوق بشر در قبال مخالفان بازداشت شده آل خلیفه در زندان های بحرین،اعلام کردند: اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که شیخ «علی سلمان» رئیس جمعیت الوفاق از ملاقات و دیدار با خانواده و آشنایان محروم است و مدیریت زندان «جو» دلیل این ممنوعیت را اعلام نکرده است.

این سازمان حقوق بشری اعلام کرد: این اقدام آل خلیفه نقض قوانین عادلانه برای برخورد با زندانیان است.

این سازمان تاکید کرد: اقدام مدیریت زندان جو برای جلوگیری از دیدار و ملاقات شیخ علی سلمان که درساختمان شماره 4 قرار دارد، در چارچوب سیاست آزار و اذیتی قرار می گیرد که مقامات بحرینی با فعالان و محالفان بحرینی در پیش گرفتند؛ دولت بحرینی انواع تدابیر را برای مجازات مخالفان خود اتخاذ می کند.

این سازمان حقوق بشر اعلام کرد: جلوگیری از دیدار و ملاقات نقض آشکار حقوق زندانیان است و تاکید می کنیم که زندانیان بحرینی شاهد نقض گسترده حقوق بشر به خصوص در زندان مرکزی «جو» بودند و هستند؛ به طوری که برخی از  زندانیان این زندان همچنان از دیدار نزدیکان و خوردن غذا و ادای فرایض دینی محروم هستند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها