امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15541
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 85
فرناز بیگی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در سند تحول ...

فرناز بیگی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به «3ـ3ـ3ـ3» اشاره شده است و از همان ابتدا نیز قرار بود که نظام آموزشی به صورت 4 دوره سه ساله باشد اما در ابتدا باید زیرساخت‌ها فراهم می‌شد.

وی ادامه داد: در تقسیم دوره ابتدایی به دو دوره سه ساله «3ـ3»، باید به‌گونه‌ای عمل شود تا دانش‌آموزان در مدرسه نزدیک محل سکونت تحصیل کنند و خانواده‌ها نگرانی از بابت فرزندشان نداشته باشند.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: اجرای «3ـ3» در شهر تهران به خوبی پیش می‌رود زیرا مدارس همجوار نزدیک به هم هستند. 

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم امسال طرح «3ـ3» بین 15 تا 20 درصد در مدارس ابتدایی شهر تهران اجرا شود، گفت: قرار نیست تمام طرح را همین امسال اجرایی کنیم بلکه در حد توان و امکان، پیش‌ می‌بریم.

بیگی ادامه داد: در سال گذشته، از 1220 مدرسه ابتدایی دولتی تهران، 106 مدرسه طرح «3ـ3» را اجرا کردند.

وی با بیان اینکه سر درِ تمام مدارس ابتدایی تهران تغییر می‌کند، افزود: در مدارسی که 6 پایه با هم هستند، دوره اول و دوره دوم نوشته می‌شود و در مدارسی که دوره‌ها جداست، نام دوره‌ها در تابلو درج خواهد شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها