امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155410
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 203
به گزارش «پیروان مــوعــود»، با هشدار نسبت به ورود کالاهای تقلبی در شکل کالاهای قاچاق اظهار داشت:‌ آنچه در دنیا اتفاق می‌افتد آن است که برندهای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، با هشدار نسبت به ورود کالاهای تقلبی در شکل کالاهای قاچاق اظهار داشت:‌ آنچه در دنیا اتفاق می‌افتد آن است که برندهای اصلی به صورت قاچاق وارد یا خارج نمی‌شوند و قاچاق کالا در دنیا عمدتاً در خصوص برندهای جعلی اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به اینکه مردم نباید به کالاهای قاچاقی که با قیمت‌های نازل در بازار به فروش می‌رسد اعتماد کنند، گفت: به طور مثال در موضوع لوازم آرایشی و بهداشتی، شاهد فروش این اقلام با قیمت‌های نازل و یا حتی تا یک دهم قیمت برند اصلی هستیم و از این رو باید مردم نسبت به استفاده از این کالاها هوشیار باشند چراکه قیمت نازل این اقلام و اختلاف قیمت آن‌ها با برندهای اصلی می‌تواند نشانه‌ای از غیراصلی و تقلبی بودن این موارد باشد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با تاکید بر مخاطره‌آمیز بودن استفاده از برخی کالاهای قاچاق و غیراصلی برای سلامت جامعه افزود: استفاده از بعضی اقلام قاچاق همچون مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی می‌تواند مخاطرات جدی را برای سلامت جامعه به بار آورد و از این رو لازم است تا مردم نسبت به تامین مایحتاج خود و اطمینان از سلامت و اصل بودن آن‌ها، اطمینان کامل حاصل کنند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها