امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155434
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۵۳
تعداد بازدید: 175
به گزارش پیروان مــوعــود، اتهامات جدید شیخ سلمان به دلیل پست هایی است که وی به مناسبت سالروز تولد مارتین لوتر کینگ، رهبر جنبش حقوق مدنی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، اتهامات جدید شیخ سلمان به دلیل پست هایی است که وی به مناسبت سالروز تولد مارتین لوتر کینگ، رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی‎های آفریقایی‎تبار در تویتر منتشر کرده است.

در همین حال همسر شیخ سلمان می گوید یکی از دوستان وی در زندان مرکزی "جو" در تماس تلفنی با خانواده شیخ سلمان از ممنوع الملاقات شدن او خبر داده است.

سایت "منامه پست" به نقل از سازمان اروپایی – بحرینی حقوق بشر نوشت که دبیرکل جمعیت وفاق به دلیل دعوت از آزادی خواهان برای ادامۀ مطالبات مسالمت آمیز خود در داخل زندان هدف انتقام جویی قرار گرفته است.

این سازمان خاطرنشان می کند که ممانعت شیخ سلمان از تماس و ملاقات با خانواده اش در چارچوب سیاست سخت گیری و انتقامجویی مقامات بحرینی علیه فعالان و مخالفان است که فراهم نکردن شرایط بهداشتی و پزشکی مناسب برای آنان نقض حقوق اولیه زندانیان محسوب می شود.

مأموران آل خلیفه شیخ سلمان را یک سال پیش بازداشت و او را به 4 سال زندان محکوم کردند و این حکم در ماه مارس آینده به دادگاه استیناف خواهد رفت.

منبع: العالم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها