امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155455
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۲۰
تعداد بازدید: 165
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «عادل الجبیر» وزیر خارجه سعودی، روز یکشنبه در جدیدترین لفاظی‌های خود علیه ایران، مدعی شده که ایران طی بیش از 35 سال ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «عادل الجبیر» وزیر خارجه سعودی، روز یکشنبه در جدیدترین لفاظی‌های خود علیه ایران، مدعی شده که ایران طی بیش از 35 سال سیاست خصمانه‌ای را علیه جهان عرب در پیش گرفته و در امور داخلی کشورهای عربی مداخله کرده است.

به نوشته پایگاه خبری «الیوم السابع»، الجبیر که در حاشیه اولین دوره از نشست مجمع همکاری کشورهای عربی و هند در بحرین سخن می‌گفت، وجود میانجیگری پاکستان بین تهران و ریاض را رد کرد.

الجبیر بدون نادیده گرفتن گزارش رسانه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی که عربستان سعودی را منشأ شکل‌گیری تروریسم داعشی معرفی می‌کنند، ادعا کرد نه تنها عربستان بلکه سازمان ملل متحد و برخی کشورهای دیگر ایران را را در فهرست کشورهای حامیان تروریسم قرار داده‌اند.

وی از پیشنهادهای برخی کشورها برای میانجیگیری بین تهران و ریاض خبر داد، گفت: «تا زمانی‌که ایران واکنشی مثبت دهد، هیچ میانجیگری وجود نخواهد داشت. ایران موسسات دولتی دارد که در نقش سازمان‌های تروریستی فعالیت می‌کنند.»

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها