امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155465
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 254
به گزارش پیروان مــوعــود، روزنامه دار الحیاط عربستان امروز در گزارشی بی پایه و اساس اتهاماتی را به ایرانی ها وارد کرد. این نشریه که هفته هاست به ...

به گزارش پیروان مــوعــود، روزنامه دار الحیاط عربستان امروز در گزارشی بی پایه و اساس اتهاماتی را به ایرانی ها وارد کرد. این نشریه که هفته هاست به فرافکنی علیه ایران می پردازد، امروز در گزارشی جنجالی اعلام کرد حرف های ایرانی ها درباره امنیت برگزاری بازی ها در این کشور، دروغ است.

روزنامه دار الحیاط در بخشی از گزارش خود که سراسر اتهام بود، نوشت: «عربستان از سال ها قبل شکایاتی را درباره آزار و اذیت تیم هایشان، شعارهای نژاد پرستانه ایرانی ها، شعارهای فرقه ای، حمله هواداران و تلاش برای مسمومیت مواد غذایی تیم ها به afc تحویل داده بود.»

این نشریه همچنین با تمسخر اظهارات مسئولان فدراسیون فوتبال ایران که اعلام کرده بودند ایران امنیت برگزاری بازی ها را از قبل تامین کرده و در آینده هم تامین خواهد کرد، نوشت: «اتحادیه فوتبال ایران پس از تسخیر سفارت این کشور در تهران در حرف هایی عجیب و غریب اعلام کردند که ایران امن ترین کشور منطقه است و به مسئولان کنفدراسیون حصول اطمینان داد که بازی ها در امنیت کامل برگزار می شود. اما این اظهارات متناقض با اتفاقاتی که برای تیم های عربی در تهران می افتد.»

منبع: خبرانلاین

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها