امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15547
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا نقدی لحظاتی پیش در بازدید از طرح تولیدی ورنی‌کمپوست در روستای امیرآباد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، محمدرضا نقدی لحظاتی پیش در بازدید از طرح تولیدی ورنی‌کمپوست در روستای امیرآباد شهرستان گرگان اظهارداشت: اگر در کشور 40 هزار واحد ورنی کمپوست به بهره‌برداری برسد جایگزین واردات 600 هزار تن کود شیمیایی خواهد شد و کشور را از وابستگی نجات می‌دهد و این کود مضرات کودهای شیمیایی را به همراه ندارد.

وی با ابراز خرسندی از استقبال مردم نسبت به طرح‌های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی تصریح کرد: ظرفیت‌های زیادی در سطح کشور وجود دارد و هیچ نیازی نیست برای اینکه به شکوفایی اقتصادی دست پیدا کنیم به دیگران امتیاز بدهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطرنشان کرد: اینکه همه تولیدات را صنعتی کنیم بزرگترین اشتباه است و یقیناً وابستگی را به همراه خواهد داشت.

نقدی با بیان اینکه با اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی می‌توان با کمترین هزینه از ظرفیت‌های کشور برای شکوفایی اقتصادی بهره‌مند شد ابراز داشت: یکی از اقدامات بزرگ بسیج سازندگی در سال حماسه اقتصادی کاهش فاصله بین کشاورزان نمونه با بدنه کشاورزان است که این کار با همت بسیجیان متخصص، دانشجویان و اساتید بحث کشاورزی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه با اجرای طرح اقتصاد مقاومتی، روستاها پایدار و تکذیب می‌شوند خاطرنشان کرد: رویکرد طرح‌های اقتصاد مقاومتی این است که مردم از حالت مصرف‌کننده به سمت تولید کننده رهنمون شوند تا شاهد پویایی اقتصاد در کشور باشیم.

نقدی اظهار کرد: باید آموزه‌های علمی از طریق افراد متخصص به بدنه روستاها ترویج و گسترش پیدا کند تا شاهد اتفاقات مناسبی در حوزه اقتصاد کشور و خلق حماسه اقتصادی باشیم.

طرح تولیدی ورنی‌کمپوست امروز با حضور سردار نقدی و هیئت همراه در روستای امیرآباد گرگان در مساحتی بالغ‌بر یک هزار متر مربع مورد بازدید قرار گرفت.
انتهای پیام/83001/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها