امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155478
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۵۲
تعداد بازدید: 218
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رضا همدانی افزود: این اعزام بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و سازمان حج و زیارت و بعثهِ مقام ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رضا همدانی افزود: این اعزام بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و سازمان حج و زیارت و بعثهِ مقام رهبری، صورت می گیرد .
وی افزود: 350 هزار دانشجو در دور چهاردهم ثبت نام عتبات دانشجویی نام نویسی کردند که 50 هزار تن از این شمار به قید قرعه به عتبات عالیات مشرف می شوند.

وی با تاکید بر اینکه در این دوره 10 هزار دانشجوی دختر نیز به عتبات اعزام خواهد شد، گفت: برای کاروان دختران مجرد فقط اعزام ها به صورت هوائی است و در طول این سفر هفت روزه دانشجویان به شهرهای نجف، کربلا و کاظمین مشرف می شوند.
همدانی گفت: دانشجویان دختراز طریق دو فرودگاه نجف و بغداد راهی عتبات خواهند شد و گروه های زمینی هم ابتدا به نجف اشرف ، سپس به کربلای معلا و بعد هم به کاظمین اعزام می شوند.

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی سازمان حج و زیارت، شبکه بانکی و ستاد عتبات دانشجوئی در این دوره برای تمام زائران وام یک میلیون تومانی بانک ملت با کارمزد چهار درصد را در نظر گرفته ایم که نیازی به سپرده گذاری ندارد.

وی خاطر نشان کرد: بعثه مقام رهبری در عراق نیز برای حضور دانشجویان در عتبات برنامه های فرهنگی گسترده ای را پیش بینی کرده است .
به گفته وی، هزینه سفر زمینی حدود 970 هزار تومان و هزینه سفر هوائی حدود یک میلیون و 500 هزار تومان است.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها