امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155514
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 276
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک عامل انتحاری ابتدا یک خودروی بمبگذاری شده را در این محله منفجر و سپس کمربند انفجاری خود را منفجر کرد.وی درباره ...

انفجار تروریستی در محله علوی نشین الزهرا در حمصبه گزارش «پیروان مــوعــود»، یک عامل انتحاری ابتدا یک خودروی بمبگذاری شده را در این محله منفجر و سپس کمربند انفجاری خود را منفجر کرد.

وی درباره جزئیات حادثه گفت: این عامل انتحاری خودروی بمبگذاری شده را در نزدیک یک مرکز ایست و بازرسی ارتش سوریه در تقاطع خیابان شستم در محله الزهراء پارک و آن را از راه دور منفجر کرد که به شهید و زخمی شدن شماری از مردم منجر شد. وی سپس به محل انفجار بازگشت و خودش را منفجر کرد که در جریان آن، شمار دیگری از افرادی که برای کمک آسیب دیدگان انفجار اول آمده بودند، شهید و زخمی شدند.

طلال البرازی استاندار حمص گفت: براساس آمار اولیه، در دو انفجار تروریستی 11 نفر از نیروهای مرکز ایست و بازرسی و مردم غیرنظامی شهید و 50 نفر دیگر از آنها زخمی شدند. برخی منابع هم گزارش دادند که در این انفجار 20 نفر شهید شده‌اند.

این محله چند بار تاکنون شاهد حملات انتحاری بوده است که آخرین آن در هشتم ماه دسامبر سال گذشته روی داد و در آن بیش از 20 نفر شهید و 100 نفر زخمی شدند.


دانلود فیلم

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها