امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155523
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۵
تعداد بازدید: 297
به گزارش «پیروان مــوعــود»، صدها تن از اهالی این شهر با برگزاری تحصنی پرشور در مقابل مقر صلیب سرخ در میدان الروضه خواستار پایان دادن به محاصره ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، صدها تن از اهالی این شهر با برگزاری تحصنی پرشور در مقابل مقر صلیب سرخ در میدان الروضه خواستار پایان دادن به محاصره "الفوعه" و "کفریا" در حومه ادلب از سوی گروههای تروریستی شدند.

در این تحصن جمعی از مردم شهرهای الفوعه و کفریا و مجروحان این دو شهر که به تازگی از این مناطق خارج شده اند حضور داشتند.

متحصنین بر ضرورت ارسال دارو و کمک‌های اولیه به این دو شهر محاصره شده تاکید کردند و سازمانهای بین المللی را مسئول حفاظت از کاروانهای کمک رسانی به این دو شهر دانستند.

در این تحصن شماری از شخصیت‌های سیاسی و دینی سوریه نیز شرکت داشتند.

تحصن‌کنندگان تصاویری از کودکان الفوعه و کفریا که در پی حملات تروریستها به شهادت رسیده اند و نیز تصاویری که بیانگر حجم درد و رنج اهالی این دو شهره محاصره شده است، به همراه داشتند.

«پاول کرزیسیاک» سخنگوی صلیب سرخ در سوریه با بیان اینکه حجم کمکهای ارسالی به کفریا و الفوعه کافی نیست از همه گروهها خواست که به سازمانهای انسان دوستانه اجازه ورود به مناطق محاصره شده را بدهند.

وی افزود بر اساس آتش بس بین دولت سوریه و گروههای مسلح باید کمکهای غذایی و امکانات پزشکی به همان مقداری که وارد شهر مضایا در حومه دمشق شده است، به شهرهای الفوعه و کفریا ارسال شود.

اولین سری از محموله های حاوی کمکهای غذایی و پزشکی 22 دی ماه گذشته به شکل همزمان و با نظارت سازمان ملل متحد و کمیته بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر سوریه وارد مضایا در حومه دمشق و الفوعه و کفریا در حومه ادلب شد.

تحصن مقابل مقر صلیب سرخ برای پایان محاصره فوعه و کفریا+ تصاویر

تحصن مقابل مقر صلیب سرخ برای پایان محاصره فوعه و کفریا+ تصاویر

تحصن مقابل مقر صلیب سرخ برای پایان محاصره فوعه و کفریا+ تصاویر


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار