امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155546
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۰۳
تعداد بازدید: 227
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه در سخنانی از برنامه‌های مسکو در اعمال تحریم‌های سنگین‌تر علیه ترکیه خبر داد.به نوشته ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه در سخنانی از برنامه‌های مسکو در اعمال تحریم‌های سنگین‌تر علیه ترکیه خبر داد.
به نوشته روزنامه «تودی زمان» پوتین که در شهر استاو روپل حاضر بود، در این باره اظهار داشت: «اعتبار توافق نامه‌های کنونی ادامه خواهد داشت اما تحریم‌ها در حوزه شرکت‌های  ساختمانی بیشتر خواهد شد.»
بر اساس این گزارش، رییس جمهور روسیه تخمین زد که نزدیک به 300 شرکت ترکیه فعال در بخش ساختمانی روسیه حضور دارند و در مجموع قراردادهایی به میزان 50 میلیارد دلار منعقد کرده‌اند.
پوتین  در ادامه سخنان خود افزود: «دولت تصمیم گرفته هیچ توافق جدیدی را با مقاطعه کاران ترکیه امضا نکند. و البته این کار باعث ایجاد فرصت‌های جدید برای بخش مقاطع کاری خود ما شده و فضایی را برای متخصصین فراهم می‌کند.»
این نشریه نوشت: روسیه از اول ژانویه در مقابله به مثل با آنکارا جهت سرنگونی جنگنده این کشور در نوامبر سال گذشته در خطوط مرزی بین ترکیه و روسیه انواع تحریم‌ها را اعمال کرد.
احتمال می‌رود که صادرکنندگان غذا، برگزار کنندگان تورهای مسافرتی و مقاطعه کاران آماج این دور تحریم‌ها باشند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها