امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155550
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۰۳
تعداد بازدید: 237
به گزارش «پیروان مــوعــود»، "گابی ایزنکوت،" رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، اعلام کرد حزب الله لبنان تهدید اصلی برای ارتش اسرائیل به شمار می‌آید.این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، "گابی ایزنکوت،" رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل، اعلام کرد حزب الله لبنان تهدید اصلی برای ارتش اسرائیل به شمار می‌آید.

این روزنامه در گزارش خود می‌نویسد که برآوردهای ارتش اسرائیل حاکی از آن است که جنگ با اسرائیل شامل پرتاب موشک و اسارت و هدف قرار گرفته شدن ناوهای جنگی خواهد بود.
از سوی دیگر مقامات ارشد ارتش اسرائیل معتقدند که جنگ با حزب الله با آن چیزی که طی 30 سال گذشته آن را می شناختیم، متفاوت خواهد بود.
یدیعوت آحارونوت در ادامه گزارش خود به نقل از منابعی در ارتش اسرائیل نوشت که ساختار حزب الله به گونه‌ای است که برای مقابله با اسرائیل  سازماندهی شده است.
چندی پیش نیز "یعقوب عمید رور،" رئیس ستاد امنیت داخلی سابق رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که حزب الله احتمالا به موشک‌های پیشرفته یاخونت روسی دست پیدا کرده است.
وی  افزود که در این صورت حزب الله قادر خواهد بود تا سکوهای گازی اسرائیل را هدف قرار دهد و حرکت را در بنادر حیفا و اشدود مختل کند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها