امروز : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 21
۱۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155553
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۶:۱۲
تعداد بازدید: 227
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مسلم در گفتگو با رویترز افزود: "البته ما صمیمانه می‌خواهیم به مذاکرات ملحق شویم، و فکر می‌کنیم که اگر به مذاکرات ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مسلم در گفتگو با رویترز افزود: "البته ما صمیمانه می‌خواهیم به مذاکرات ملحق شویم، و فکر می‌کنیم که اگر به مذاکرات نپیوندیم ژنو 3 نیز به مانند ژنو 2 شکست خواهد خورد زیرا برخی طرف‌ها را کنار گذاشتند."
وی در ادامه افزود: "ما نمایندگی تعداد زیادی از مردم را در اختیار داریم و بنابراین با حذف ما آنها به راه‌حل سیاسی ضربه می‌زنند."
امروز (سه‌شنبه) مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که در صورت دعوت حزب اتحادیه دمکرات کردها به نشست ژنو 3 آنکارا این نشست را تحریم خواهد کرد.
این در حالی است که سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه گفته بود گفتگوها در مورد سوریه بدون حضور کردها هیچ گاه به نتیجه نخواهد رسید به ویژه اینکه کردها 15 درصد از جمعیت سوریه را تشکیل می دهند و در منطقه ای با اهمیت استراتژیک سکونت دارند.
ساعتی قبل استفان دی مستورا فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد که دعوت نامه ها برای شرکت کنندگان در نشست ژنو 3 درباره سوریه ارسال شده است.
نماینده سازمان ملل با اشاره به اینکه دعوت نامه‌ها برای افراد ارسال شده است نه برای گروه‌های سیاسی، اعلام کرد که اسامی مشارکت کنندگان در این نشست بعد از اینکه موافقت خود را با دعوت نامه ها اعلام کردند، رسما منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار