امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155576
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۶
تعداد بازدید: 206
به گزارش پیروان مــوعــود، صبح امروز 7( بهمن ماه) تفاهم‌نامه‌ای میان رئیس هیأت مدیره شرکت رایتل و رئیس سازمان سینمایی در سالن اجتماعات شرکت ...

به گزارش پیروان مــوعــود، صبح امروز 7( بهمن ماه) تفاهم‌نامه‌ای میان رئیس هیأت مدیره شرکت رایتل و رئیس سازمان سینمایی در سالن اجتماعات شرکت رایتل با حضور دکتر علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام سالک رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، محمد حیدری دبیر جشنواره فیلم فجر، ابطحی رئیس مؤسسه رسانه‌های تصویری و اعضای هیأت مدیره شرکت رایتل به امضا رسید.

در این تفاهم‌نامه رایتل حامی فرهنگ و هنر معرفی شده و در طول جشنواره با ارائه خدمات به علاقه‌مندان سینما جشنواره فجر را حمایت می‌کند.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره این جشنواره که حاصل سیاست‌های دولت تدبیر و امید است، گفت: حقیقتاً امسال با مشکلات کمتری مواجه هستیم در دو سال گذشته مجبور بودیم جلوی اکران یکسری از فیلم‌ها را بگیریم و برخی از فیلم‌ها با مشکلاتی مواجه شد اما امسال با این مشکلات مواجه نخواهیم بود، نمی‌گوییم اصلاً نداریم اما قطعاً با مشکلات کمتری مواجه هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فیلم‌های جشنواره را دیده‌اند یا خیر، گفت: کمابیش فیلم‌ها را می‌بینم اما هنوز به طور مشخص 22 فیلم سودای سیمرغ را ندیدم گاهی برخی از فیلم‌ها با مشکلاتی مواجه هستند و بحث‌هایی درباره آنها صورت می‌گیرد که هیأت نظارت نمی‌تواند تصمیم‌گیری درستی داشته باشد ترجیحاً فیلم‌ها را می‌بینم و نظر می‌دهم.

جنتی در پاسخ به این سؤال که آیا امسال هم با چنین فیلم‌هایی در جشنواره فجر مواجه بودید یا خیر، گفت: از جشنواره فجر چنین فیلم‌هایی که با مشکل مواجه باشد و حاشیه‌ای داشته باشد به من اعلام نشده اما خارج از جشنواره فیلم‌هایی بوده که دیده‌‌ام و نظرم را اعلام کردم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به این سؤال که نظارت بر پیامک‌ها بر عهده وزارت ارشاد  است یا خیر، گفت: نظارت بر محتوای پیامک‌های انبوه بر عهده ما است اما پیامک‌های تبلیغاتی را کاربر تعیین می‌کند که داشته باشد یا خیر.

بنا بر این گزارش، جلسه امضای تفاهم‌نامه با حاشیه‌هایی همراه بود از جمله خاطره‌گویی وزیر کار و علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و در انتهای علی ربیعی تأکید کرد بعد از وزارت حتماً فیلمی با عنوان مصائب یک وزیر خواهم ساخت. حجت‌الاسلام سالک نیز گلایه خود را به دولت اعلام کرد و گفت قرار بود برنامه ششم توسعه را ارائه دهم لایحه داده نشده احکام اجرایی را ارائه دادند!

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها