امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15558
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان پیش از جلسه سازمان لیگ عنوان کرد: ما در این جلسه حاضر شده‌ایم تا ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان پیش از جلسه سازمان لیگ عنوان کرد: ما در این جلسه حاضر شده‌ایم تا بررسی‌های لازم را با هیئت رئیسه سازمان لیگ و کیفیت لیگ برتر انجام دهیم تا هماهنگی‌های لازم با تیم ملی انجام شود و برنامه‌های یکسال آینده را تدوین کنیم. این جلسات باید بیشتر در طول سال برگزار شود تا هماهنگی‌ها افزایش یابد.

وی در مورد اینکه مردم نسبت به صعود تیم ملی به جام جهانی شادمان هستند، یادآور شد: به هرحال ما در این سال‌ها کارهای زیادی کرده‌ایم اما مثل اینکه با صعود به جام جهانی محک زده می‌شویم. من از 5 سال پیش که به فدراسیون آمدم همه انتظار داشتند که به جام جهانی برویم. انصافا مردم قدرشناسی داریم اما باید حوصله بیشتری داشته باشند تا برنامه‌ها عملی شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره برگزاری مجمع فدراسیون گفت: در ابتدا باید مجمع سازمان لیگ برگزار شود و پس از آن مجمع فدراسیون فوتبال تشکیل شود که فکر می‌کنم با این حال اواخر مرداد ماه و یا اوایل شهریور این موضوع تشکیل شود.

وی در مورد این که آیا استعفا خواهد داد، یادآور شد: همانطور که قبلا گفتم اگر شخصی بهتر از من است بیاید و کار را دنبال کند.

کفاشیان در مورد پاداش‌هایی که به ملی‌پوشان وعده داده شده، گفت: تا پول برسد زمان نیاز است. نگرانی از این بابت وجود ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پاداش به کی‌روش برای صعود به جام جهانی عنوان کرد:‌از پولی که فیفا در نظر دارد، مبلغی را به کی‌روش اختصاص دادیم که حالا بعدا در مورد درصد آن صحبت می‌کنم.

وی افزود: کی‌روش پس از بازگشت از مرخصی برنامه‌ کاملی به ما می‌دهد تا تمام شرایط را در نظر بگیریم و ریز جزئیات را مورد بررسی قرار دهیم.

کفاشیان در مورد اینکه بودجه فدراسیون مشکلی ندارد، گفت: موانعی صددرصد وجود دارد اما ریاست جمهوری قول داده تا این مشکلات برطرف شود.

وی در مورد تعویق مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: این موضوع به هیئت رئیسه لیگ برمی‌گردد و آنها باید در این باره نظر بدهند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره حق پخش تلویزیونی،‌یادآور شد: ما قرارداد سه ساله‌ای با شرکت بسته بودیم که امسال سال آخر آن است که باید در هیئت رئیسه تصمیم گرفته شود.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها