امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155610
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۳۷
تعداد بازدید: 164
به گزارش«پیروان مــوعــود»، وزیر خارجه عربستان با تکرار ادعاهای پیشین خود علیه ایران، تصریح کرد کشورهای زیادی برای وساطت بین تهران و ریاض پیشنهاد ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، وزیر خارجه عربستان با تکرار ادعاهای پیشین خود علیه ایران، تصریح کرد کشورهای زیادی برای وساطت بین تهران و ریاض پیشنهاد داده‌اند.
به گزارش رسانه های منطقه، عادل الجبیر وزیر خارجه عربستان تاکید کرد: روابط این کشور با ایران نیاز به میانجی ندارد، ریاض موضع خود را به خوبی می داند و ایران هم به درستی می داند که چه انتظاراتی از او داریم.
عادل الجبیر که کشورش با حمله به یمن بیش از ۶ هزار نفر را کشته و در امور کشورهای دیگر منطقه دخالت می‌کند و با صدور تروریسم به سوریه، جنگ ویرانگرانی را علیه این کشور به راه انداخته، مدعی شد که ایران از تروریسم حمایت می‌کند و از ۳۵ سال پیش علیه کشورهای عربی دشمنی می‌ورزد.
وزیر خارجه عربستان در عین حال افزود که کشورهای زیادی پیشنهاد وساطت بین ایران و عربستان داده‌اند ولی موضع ما در قبال ایران واضح است.
الجبیر که در حاشیه کنفرانس همکاری‌های «هندی ـ عربی» در بحرین صحبت می‌کرد، مدعی شد که برخی از موسسه‌ها در ایران در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دارند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها