امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155662
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 305
به گزارش پیروان مــوعــود، دولت یازدهم که از ابتدای روی کارآمدنش با آشفته خواندن فضای اقتصادی کشور تمامی تلاش خود را برای نفی تمامی فعالیت های ...

به گزارش پیروان مــوعــود، دولت یازدهم که از ابتدای روی کارآمدنش با آشفته خواندن فضای اقتصادی کشور تمامی تلاش خود را برای نفی تمامی فعالیت های اقتصادی دولت گذشته از مسکن مهر گرفته تا یارانه ها به کار گرفته بود معتقد بود که کشور در رکود اقتصادی بی سابقه ای قرار دارد و کلید حل این مشکل در دستان پر توان او می باشد.

شاید برای نخستین بار سخنگوی دولت یازدهم در موضع گیری رسمی در فردودین ماه سال ۹۳، این سال را موعد خروج اقتصاد کشور از وضعیت رکود اعلام کرد و کمتر از شش ماه از آن، رئیس جمهور عبور اقتصاد کشور از رکود را رسماً بیان نمود. اما درست چند روز بعد از معاون اول رئیس جمهور مجدداً عدم خروج از رکود را اعلام نمود و دوباره ماه بعد وزیر صنعت از مشکلات وجود رکود اقتصادی برای صنعت کشور سخن گفت و این داستان تا امروز ۸ بهمن ماه همچنان ادامه دارد.

به نظر بسیاری از کارشناسان این تنافضات گفتاری عجیب دولت یازدهم و دادن آدرس غلط در مورد وضعیت کشور در موضوع رکود خود حکایت از بهم ریختگی و عدم برنامه مشخص تیم اقتصادی دولت یازدهم دارد که مشکلات فراوانی را برای وضعیت سرمایه گذاری و آرامش اقتصادی کشور به وجود آورده است و گویا رئیس جمهور محترم هم هیچ علاقه ای برای رفع آن ندارد.

پایگاه ۵۹۸ در گزارشی آماری به بررسی مواضع مقام های ارشد دولتی و تناقضات گفتاری دولتمردان در موضوع رکود پرداخته است که در ادامه می آید. 

 

منبع: رجانیوز

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها