امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155666
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 303
به گزارش «پیروان مــوعــود»،‌ مرکز اسلامی کالیفرنیا، مراسمی با عنوان «روز درهای باز برای ادیان» برگزار کرد که بیش از 250 شهروند غیرمسلمان از جوامع ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،‌ مرکز اسلامی کالیفرنیا، مراسمی با عنوان «روز درهای باز برای ادیان» برگزار کرد که بیش از 250 شهروند غیرمسلمان از جوامع مختلف ساکن در این ایالت، به منظور آشنایی بیشتر با جامعه مسلمان و آداب و رسوم آن‌ها، در این مراسم شرکت کردند.

تاج خان، رئیس مرکز اسلامی کالیفرنیا در این باره گفت: جامعه مسلمان آمریکا با توجه به رشد گفتمان سیاسی ضداسلامی در این کشور، به شدت نیازمند چنین برنامه‌هایی است.

در این مراسم همچنین، رهبران اقلیت مسلمان ایالت کالیفرنیا و جمعی از شهروندان آمریکایی حضور پیدا کردند و با بخش‌های مختلف این مرکز آشنا شدند.

همچنین، جری مک‌نرنی، عضو کنگره آمریکا، توره سالازار، دادستان ایالت کالیفرنیا و شماری از شخصیت‌های محلی نیز در این مراسم حضور یافته و سخنرانی کردند.

شماری از رهبران آیین‌های مسیحیت، یهود و بودا نیز در این مراسم، درباره فواید و ثمرات این‌گونه دیدارها و تأثیر آن‌ بر تقویت ارتباط و تفاهم میان اقلیت‌های دینی سخنرانی و بر ضرورت دعوت تمامی ادیان به صلح و دوستی تأکید کردند.

مرکز اسلامی کالیفرنیا یکی از بزرگ‌ترین مراکز اسلامی این ایالت است که شامل نمازخانه ویژه زنان و مردان، بخش‌های تخصصی آموزش زبان عربی، مرکز حفظ قرآن و باشگاه ورزشی است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار