امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155673
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 247
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «عوض القرنی»، مفتی وهابی سعودی با اشاره به اینکه عشق جریان لیبرالیسم عربستان به «ایران» جنون آسا و شیفتگی این جریان به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «عوض القرنی»، مفتی وهابی سعودی با اشاره به اینکه عشق جریان لیبرالیسم عربستان به «ایران» جنون آسا و شیفتگی این جریان به جمهوری اسلامی وصف ناپذیر است، به شدت از این جریان انتقاد کرد.

القرنی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر با مطرح کردن این سوال که «آیا از این پس می توان این افراد را اهل سنت نامید»؟ توئیتی از «حمزه قبلان المزینی» منتشر کرد که در آن با جمهوری اسلامی ایران «عشق بازی» می‌‌کرد.

عوض القرنی
المزینی در این توئیت نوشته بود: «ایرانی ها بیش از ما عربستانی ها به دین اسلامان توجه دارند و اهمیت می دهند، به گونه ای که تنها برای مشاهده هلال ماه رمضان و ماه شوال بیش از یک صد تیم و گروه رصد دارند، در حالی که ما در اینجا همیشه به حدس و گمان های کسانی که هلال ماه را می بینند، اکتفا می کنیم».

القرنی به این اکتفا نکرد، بلکه در ادامه توئیت دیگری از المزینی را می آورد که در آن امامت «آیت الله خامنه ای»، مقام معظم رهبری را می ستاید و از خدا می خواهد دشمنان امام خامنه ای را از پای درآورد.

این مفتی و مبلغ وهابی در مقابل توئیتی از «بدر الشمری»، فعال توئیتری سعودی را می آورد که در آن گفته بود: «یک لیبرالیست تنها احمقی است که در کشور همچون سگ پارس می کند و مسلمانان را به سخره می گیرد و برای غرب دست می زند .. این تمام سرمایه و دارایی‌های یک لیبرالیست است.»

همچنین به توئیت دیگری از الشمری اشاره می کند که در آن در گفتگو با یکی از اعضای هیأت امر به معروف و نهی از منکر می گفت: «لیبرالیسم عربستان دربردارنده هیچ اندیشه، هدف یا طرح و ایده اصلاح طلبانه نیست، بلکه هر آنچه انجام می دهد، مقابله با اسلام گرایان و هیأت امر به معروف و نهی از منکر و بیداری اسلامی است».

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها