امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155705
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۲۲
تعداد بازدید: 243
به گزارش پیروان مــوعــود، علی کفاشیان امروز در گفت و گو با سایت عربی «المرمی» توضیحاتی درباره اختلافات ایران و عربستان داد و گفت هیچکس ...

به گزارش پیروان مــوعــود، علی کفاشیان امروز در گفت و گو با سایت عربی «المرمی» توضیحاتی درباره اختلافات ایران و عربستان داد و گفت هیچکس نگران نباشد. او در بخشی از این مصاحبه با امیدواری گفت: «قطعا این اختلاف ها حل می شود. سیاست از ورزش دور است. اتفاقا فوتبال آمده تا ملت ها را آشتی بدهد. ما همه باید با هم متحد باشیم.» 

او درباره تعویق بازی های تیم های ایرانی و عربستانی در لیگ قهرمانان توضیح داد: «بله این اتفاق افتاده است ولی امیدواریم تا ماه مارس مشکلات حل شود. در صورتی که این اتفاق نیفتد در یکی از کشورهای عمان، قطر یا امارات با تیم های عربستانی بازی می کنیم.» 

کفاشیان ادعای عربستانی ها درباره مشکلات تیم هایشان در ایران گفت: «به آن صورتی که می گویند نبوده. شاید یکی دو بار مشکل پیدا کرده باشند که تازه ما این مشکلات را سریعا حل کرده ایم. قطعا ایران تلاش می کند بهترین استقبال و میزبانی را از تیم های عربستانی داشته باشد.چون نقاط مشترک زیادی مثل اسلام با آنها داریم.»

 

منبع: خبرانلاین

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار