امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155708
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۲۲
تعداد بازدید: 273
به گزارش پیروان مــوعــود، منصور پورحیدری قبل از آغاز تمرین امروز استقلال در جمع خبنرگاران اظهار داشت: خیلی خوشحالم امروز به تمرین استقلال برگشتم. من ...

به گزارش پیروان مــوعــود، منصور پورحیدری قبل از آغاز تمرین امروز استقلال در جمع خبنرگاران اظهار داشت: خیلی خوشحالم امروز به تمرین استقلال برگشتم. من کمی مشکل قند داشتم که مشکل ریه هم به آن اضافه شد و شرایطم کمی برهم ریخت.

وی افزود: حدود 15 روز در بیمارستان حضور داشتم و در این مدت متوجه شدم سلامتی‌ام چقدر برای مردم اهمیت دارد و از اینکه آنها من را دعا کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم روزی محبت آنها را جبران کنم. این وظیفه من است که بتوانم برای مردم خدمتگزار باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا دلتان برای استقلال تنگ نشده بود، گفت: چرا دلم خیلی تنگ شده و به همین دلیل امروز به محل تمرین آمدم. خیلی خوشحالم که توانستم با برنامه‌ریزی امروز در محل تمرین حاضر باشم.

وی در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌ کنید استقلال با جذب یک بازیکن در بین تعطیلات نیم‌فصل دچار مشکل شود، گفت: اگر این بازیکن خارجی (توسکی) جذب تیم شود می‌تواند به استقلال کمک کند. به نظرم تیم کمبودی ندارد و همیشه این مشکلات و حرف و حدیث‌ها وجود دارد و پیش می‌آید. پرویز (مظلومی) کارش را بلد است و او مطمئنا تیم را در شرایط خوب نگه خواهد داشت.

وی در پایان از سردار مجیدی تشکر کرد و گفت: مجیدی در این مدت زحمات زیادی کشید و وظایف من بر دوش او بود که از او هم ممنون هستم.
 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار