امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155719
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۲۱
تعداد بازدید: 153
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مزدوران عربستان سعودی برای حمایت از این خاندان وهابی، به تحریف تاریخ دست زده و پیامبر اسلام(صلی الله علیه وآله) را ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مزدوران عربستان سعودی برای حمایت از این خاندان وهابی، به تحریف تاریخ دست زده و پیامبر اسلام(صلی الله علیه وآله) را اصالتا سعودی معرفی کردند.

در جدیدترین اکتشافات وهابیت، معلوم شد آنها افزون بر معرفی نادرست اسلام و پیامبر خدا، تلاش دارند حضرت محمد(صلی الله علیه وآله) را به مالکیت خود در آورند تا در آینده راحت تر بتوانند دروغ های خود را به ایشان نسبت دهند.

در این کشف جدید، شبکه وهابی کلمه ادعا می کند که پیامبر خدا(صلی الله علیه وآله) چون در کشور عربستان کنونی به دنیا آمده، بنابراین ایشان سعودی است! این سخن مضحک شبکه وهابی در حالی است که برای همگان آشکار است که نام سعودی برگرفته از نام آل سعود است و آل سعود نام خاندان سلطنتی حاکم بر کشور عربستان است که از اواسط قرن هجدهم میلادی توسط ملک عبدالعزیز بن سعود در منطقه حجاز دست یافت. دودمان آل‌سعود نام کشور را منسوب به نام قبیله خود کرد و به همین جهت است که این کشور با نام عربستان سعودی شناخته می شود.

به نظر می رسد این ادعای واهی وهابی ها، در جهت تقدس افزایی به خاندان آل سعود است تا اقدامات ظالمانه این خاندان، مانع از منفور شدن آنها در میان مسلمانان شود. «خادم الحرمین الشریفین» خواندن آل سعود نیز از این قبیل می باشد.

حمایت های بی دریغ شبکه های وهابی از حکومت ظالم آل سعود، به گونه ای شده که در رویدادهایی مانند فرودگاه جده، فاجعه منا و تجاوز عربستان به یمن، سوریه، عراق، حاضر به انتقاد از این کشور دیکتاتور نبودند و با دستوراتی که از این خاندان به آنها می رسید، همواره این جنایات را توجیه می کردند.

دانلود فیلم

var s1 = new SWFObject('/media/player/flvplayer.swf','single','400','300','7');s1.addParam('allowfullscreen','true');s1.addVariable('file','/files/fa/news/1394/11/10/123026_159.flv');s1.addParam('menu','false');s1.addVariable('width','400');s1.addVariable('height','300');s1.write('player1454132560726');


انتهای پیام/654
 

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها