امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۵:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155747
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۳
تعداد بازدید: 281
به گزارش پیروان مــوعــود، آموزش و پرورش شهر تهران در نظر دارد «کلاس برجام» را که شامل 4 ساعت مطالعه و تحقیق با موضوع برجام با محتوای ...

به گزارش پیروان مــوعــود، آموزش و پرورش شهر تهران در نظر دارد «کلاس برجام» را که شامل 4 ساعت مطالعه و تحقیق با موضوع برجام با محتوای مشخص است به عنوان فوق برنامه یا فعالیت های مکمل درس تاریخ به مدارس دوره متوسطه دوم ابلاغ کند که پس از تصویب شورای مدارس اجرا خواهد شد.

در بخشی از مقدمه محتوای تهیه شده کلاس برجام مدارس تهران آمده است: «در این مرحله جدید از تاریخ انقلاب اسلامی که موسوم به پسا تحریم است، توطئه‌های دشمن همچون آمریکا و هم‌پیمانان آن در منطقه به ویژه رژیم اشغالگر قدس متناسب با شرایط جدید ادامه خواهد داشت لذا به دور از هرگونه خوش بینی افراطی و حفظ هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمن، باید با التزام به سازوکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و بهره‌گیری هوشمندانه از فرصت‌های پیش رو، زمینه شکوفایی علمی، فناوری و اقتصادی را فراهم کنیم.

آموزش و پرورش نیز به عنوان یکی از ارکان تأثیرگذار و مولد سرمایه انسانی، با درک صحیح از تحولات اخیر و بایدها و نبایدهای آن، با اجرای موثر سند تحول بنیادین، دانش‌آموزان را برای مشارکت هرچه بیشتر در شکل گیری تحولات علمی، اقتصادی و فرهنگی با تأکید بر هوشیاری، دشمن شناسی، تلاش و نوآوری که لازمه عبور از این دوران حساس و سرنوشت ساز است، آماده می‌کند.

بر همین اساس آگاهی دانش‌آموزان از مجاهدت‌های علمی دانشمندان هسته‌ای و شهدای گرانقدر آن و دیپلمات‌های شجاع و غیور کشورمان در موفقیت دیپلماسی هسته‌ای دولت تدبیر و امید آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم تحت حمایت و رهبری حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و دستاوردهای آن یکی از الزامات تربیتی و بصیرت افزایی آنان درباره تحولات اخیر و تقویت هویت ملی آنان است».
 

 

سایر پیوست ها 1

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها