امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155764
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 701
اختصاصی/
سید حسن خمینی نوه امام خمینی (ره) که با اصرار و حمایت های جریان اصلاحات و به ویژه آقای هاشمی رفسنجانی پا در عرصه انتخابات نهاد در واکنـش به عدم احراز صلاحیتش توسط شواری محترم نگهبان واکنشی نشان داد که درو از شان بیت امام راحل(ره) بود.

اختصاصی/

به گزارش سرویس سیاسی پیروان مــوعــود؛سید حسن خمینی نوه امام خمینی (ره) که با اصرار و حمایت های جریان اصلاحات و به ویژه آقای هاشمی رفسنجانی پا در عرصه انتخابات نهاد در واکنـش به عدم احراز صلاحیتش توسط شواری محترم نگهبان واکنشی نشان داد که درو از شان بیت امام راحل(ره) بود. 

خبر عدم احراز صلاحیت سید حسن خمینی توسط فرزندش احمد خمینی که در صفحه شخصی وی منتشر گردید  اعلام شد متنی که آنگونه به مخاطب القا میکرد که در حق سید حسن خمینی ظلمی شده است.

این واکنش با سخنرانی سید حسن خمینی در جمع دانشجویان کامل شد که ایشان از عدم احراز شدن صلاحیت خود ابراز تعجب نمود و گفت اعتراض خواهد کرد

اما اعتراض به چه ؟آیا حقی از سید حسن خمینی ضایع شده بود؟

برای پاسخ به این سوال باید به روز های قبل برگشت که زمزمه های عدم شرکت ایشان در آزمون خبرگان رهبری و تلاش آقای هاشمی برای ورود بدون آزمون سید حسن خمینی به مجلس خبرگان به گوش میرسید

همچنین خبری که در شب برگزاری آزمون توسط یک منبع آگاه منشر شد: سید حسن خمینی نیز که برای حضور در آزمون از او دعوت به عمل آمده بود؛ حضور در آزمون را پذیرفته اما با تعیین شرطی عجیب خواستار برگزاری آزمون انفرادی و اختصاصی برای خود شده که این اقدام تاکنون با پاسخ روشنی همراه نبوده است.

اما در صورت پذیرش این درخواست و گرفتن آزمون اختصاصی و انفرادی از این نامزد، وی تنها کسی خواهد بود که در طول دوره های انتخابات خبرگان به عنوان یک حرکت ویژه اقدام به این کار کرده است.

سید حسن خمینی حق و امتیازی بیشتر از مردم عادی به عنوان نوه امام خمینی(ره) برای خود قائل بود اما شورای نگهبان قانون اساسی به درستی از حق مردم دفاع نمود و هرکسی که از قانون سرپیچی نمود را احراز صلاحیت نکرد و این برقرای عدالت است که مورد حمایت مردم است

مردم اگر احترامی برای شما قائل هستند به برکت امام خمینی(ره) است و همان امام به مردم آموخت مقابل بی عدالتی و تزویر ایستادگی کنند و کسانی که خارج از مسیر نظام،انقلاب و ولایت قدم برمیدارند را کنار بگذارند.

شما طالب چیزی هستند که مشروعیت قانونی ندارد و اعتراض به چیزی کردید که خلاف قانون است و بی شک اگر امروز حاج احمد آقا و امام بزرگوار در میان ما بودند با این زیاده خواهی مقابله میکردند.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها