امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155774
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 243
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در ادامه عملیات نیروهای عراقی علیه مواضع تروریست‌ها در غرب شهر «سامراء»، نیروهای بسیج مردمی و پلیس فدرال عراق،‌ضمن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در ادامه عملیات نیروهای عراقی علیه مواضع تروریست‌ها در غرب شهر «سامراء»، نیروهای بسیج مردمی و پلیس فدرال عراق،‌ضمن آزادسازی دو کیلومتر از مناطق تحت سیطره تروریست‌ها توانستند بیش از پنجاه تروریست را از پای در آورند.

با گذشت بیش از یک ماه از آرامش نسبی در تمامی جبهه‌های عملیاتی عراق، شب گذشته (جمعه) نیروهای بسیج مردمی با کمک پلیس فدرال حملاتی غافلگیرانه علیه مواضع تروریست های داعش در منطقه «الشریف عباس» در غرب شهر سامراء انجام دادند.

نیروهای بسیج مردمی و پلیس فدرال عراق پس از چند ساعت درگیری با تروریست‌ها موفق شدند بیش از 2 کیلومتر به داخل مناطق اشغالی نفوذ کنند.

در این عملیات مسیر ارتباطی و راهبردی «نیسمی» از وجود عناصر تروریستی داعش پاکسازی شد.

 جاده نیسمی از خطوط اصلی امداد رسانی تروریست‌های داعش برای حمله به شهر سامراء به شمار می‌آمد.

عملیات موفق نیروهای عراقی در غرب سامراء

افزون بر این،‌ در این عملیات بیش از 50 تن از تروریست های داعش کشته و زخمی شدند.

بر اساس این گزارش،‌ نیروهای بسیج مردمی درصددند مناطق بیابانی حومه غربی شهر سامراء تا امتداد دریاچه الثرثار را از وجود تروریست های داعش پاکسازی کنند.

در صورت محقق شدن این اهداف عملیاتی علاوه بر دفع شدن خطر نفوذ تروریست‌ها به شهر سامراء، تروریست هایی که در شمال استان الانبار و جنوب استان صلاح الدین به صورت پراکنده در بیابان‌های منطقه حضور دارند، در محاصره کامل قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها