امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155775
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۵۵
تعداد بازدید: 238
به گزارش پیروان مــوعــود، فاتون توسکی درباره ترک ایران و نبستن قرارداد با استقلال اظهار داشت: از 9 صبح  امروز منتظر تماس مسئولان باشگاه استقلال ...

به گزارش پیروان مــوعــود، فاتون توسکی درباره ترک ایران و نبستن قرارداد با استقلال اظهار داشت: از 9 صبح  امروز منتظر تماس مسئولان باشگاه استقلال بودم اما خبری نشد. طبق جلسه‌ای که چهارشنبه با بهرام افشارزاده در وزارت ورزش و جوانان داشتم، قرار شد در تست پزشکی شرکت کنم. پنجشنبه در تست پزشکی شرکت کردم و با این شرط هم در تمرین روز گذشته شرکت کردم که شنبه با من قرارداد بسته شود.

وی افزود: امروز هر چقدر منتظر ماندم، خبری نشد و مجبور شدم با دادن 700 یورو با هتل المپیک تسویه کرده و به آلمان بازگردم. پیش از اینکه از ایران بروم با مدیربرنامه‌های ایرانی‌ام تماس گرفتم و پیغام دادم که چرا مسئولان استقلال با من تماس نمی‌گیرند. به من گفتند که استقلالی‌ها خواسته‌اند که تست پزشکی دیگری که مربوط به قلب است را بدهم. اگر قرار بود این همه تست بگیرند، روز پنجشنبه یا جمعه این کار را می‌کردند.

بازیکن کوزوویی تصریح کرد: ترجیح می‌دهم جایی بروم که تمایل به جذبم داشته باشند. من از تیم شانزدهم بوندس‌لیگا پیشنهاد دارم و قطعا تیم شانزدهم بوندس‌لیگا بهتر از لیگ ایران است! من بازیکن حرفه‌ای هستم و اگر استقلالی‌ها مرا می‌خواستند با من تماس می‌گرفتند. این در حالی است که یک بار هم من را به باشگاه استقلال دعوت نکردند.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها