امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155790
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۰۷
تعداد بازدید: 175
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در شهر ونکوور کانادا معلمی که مکررا دانش‌آموز مسلمانش را «طالبان» خطاب می‌کرد مورد مؤاخذه قرار گرفت.بر اساس حکم کمیسیون ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در شهر ونکوور کانادا معلمی که مکررا دانش‌آموز مسلمانش را «طالبان» خطاب می‌کرد مورد مؤاخذه قرار گرفت.

بر اساس حکم کمیسیون نظارت بر معلمان استان بریتیش کلمبیا «متیو پل» معلم ریاضی کلاس یازدهم مدرسه ادوارد میلن که در سال تحصیلی گذشته بارها یک دانش‌آموز مسلمان کلاسش را با خطاب‌های اسلام‌ستیزانه مورد آزار قرار داده بود مورد توبیخ قرار گرفت.

متیو پل این دختر نوجوان را به خاطر مسلمان بودنش بارها مورد اهانت قرار داده بود؛ از جمله او را  «طالبان» خطاب می‌کرد و به کلاس می‌گفت او را عصبانی نکنید وگرنه او شما را با بمب منفجر خواهد کرد.

متیو پل در اردیبهشت ماه امسال از طرف اداره آموزش منطقه، اخطار کتبی دریافت کرد و پرونده او برای تصمیم‌گیری نهایی به کمیسیون نظارت بر معلمان استان ارجاع شد. طی حکم این کمیسیون که این هفته صادر شد متیو پل توبیخ شده و ملزم به گذراندن یک دوره آموزشی حساسیت فرهنگی با عنوان «ایجاد هوش فرهنگی» حداکثر تا آخر بهار آینده شده است. در این حکم تأکید شده که تکرار این رفتار ناشایست از سوی این معلم کانادایی، منجر به باطل شدن مجوز تدریس وی خواهد شد.

 انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها