امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155796
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۷
تعداد بازدید: 246
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای امنیتی و شبه نظامیان وابسته به وزارت کشور نظام بحرین، بامداد امروز به منازل شهروندان در منطقه "کرزکان" و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای امنیتی و شبه نظامیان وابسته به وزارت کشور نظام بحرین، بامداد امروز به منازل شهروندان در منطقه "کرزکان" و "دمستان" در حومه منامه پایتخت این کشور یورش بردند و این عملیات سه ساعت به طول انجامید.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی در حالی به منازل شهروندان بحرینی حمله کردند که هیچ مجوز قضایی مبنی بر دستگیری یا بازرسی منازل به همراه نداشتند.

همزمان با این تحول منطقه "الدراز" در منامه نیز صحنه حضور لباس شخصی ها و خودروهای نظامی بود و این در حالی است که خودروهای نظامی نیز از بامداد امروز در منطقه "المعاییر" در منامه به گشت زنی می‌پردازند.

همزمان با نزدیک شدن به پنجمین سالروز آغاز انقلاب 14 فوریه در بحرین، رژیم آل خلیفه تدابیر امنیتی خود را تشدید کرده است.

نیروهای امنیتی رژیم بحرین روز گذشته 11 نفر را به طور غیر قانونی بازداشت کردند.

از سوی دیگر مرکز حقوق بشر بحرین اعلام کرد که نیروهای امنیتی نظام این کشور هفته گذشته 31 نفر از جمله کودکان را به اتهامات سیاسی بازداشت کردند.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصری از پاکستان، اردن و سایر کشورها را به خدمت گرفته است.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی‌مدت محکوم کرده است.

رژیم آل خلیفه به تحمیل محدودیتها علیه آزادی بیان ادامه داده و فعالان برجسته و معارضان را ظالمانه محاکمه می کند و از قوانین سرکوبگرانه جدیدی برای سلب تابعیت فعالان حقوقی و معارضان سیاسی استفاده می کند.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها