امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155810
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۱۶
تعداد بازدید: 282
به گزارش پیروان مــوعــود، یک جنگنده سوری به یک منزل در روستای «جدار بکفلون» در جنوب غرب شهر «ادلب» (شمال غرب سوریه) حمله ...

به گزارش پیروان مــوعــود، یک جنگنده سوری به یک منزل در روستای «جدار بکفلون» در جنوب غرب شهر «ادلب» (شمال غرب سوریه) حمله کرد.

وبگاه خبری «المحلق» گزارش داد که شماری از سرکرده‌های ائتلاف تروریستی «جیش الفتح» در این منزل حضور داشته‌اند.

خبرهای اولیه از این مسئله حکایت دارد که « عبدالله المحیسنی» قاضی شرعی و مفتی ائتلاف جیش الفتح در جریان این حمله زخمی شده است.

خبرهای ضد و نقیضی درباره المحیسنی وجود دارد ولی اطلاعات موثق از این مسئله حکایت دارد که 5 جنازه از مکان مذکور خارح شده است و گروه‌های تروریستی نیز محل حادثه را کاملا محاصره کرده‌اند.

المحیسنی تروریستی عربستانی است که بارها شهرک‌های محاصره شده الفوعه و کفریا در ادلب را تهدید کرده بود. او در یکی از ویدئوهای هشدارآمیز به مردم فوعه گفته بود که «امروز 20 موشک به فوعه شلیک کردیم و آنچه دوباره خواهیم زد، بیش از این خواهد بود».

این اولین باری نیست که حضور اتباع عربستان سعودی در سوریه در کنار تروریست‌ها خبرساز می‌شود و طی بیش از چهارسال گذشته اخبار زیادی درباره حضور سعودی‌ها در کنار داعش و دیگر گروه‌های تروریستی مخابره شده است.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار