امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155827
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۱۲
تعداد بازدید: 1165
مقابله غرب با بیداری/
انقلاب اسلامی ایران همچون انفجار نوری بود که هدفش این بود که این انقلاب به قیام حضرت حجت (عج) وصل شود ولازمه رسیدن به این هدف جهانی شدن آرمان های انقلاب بود و این انقلاب جمهوری اسلامی ایران بود که انفجار نورش نه تنها جوانان آزاده ایرانی را بیدار کرد موجب بیداری جوانان آزاده منطقه نیز گشت.

مقابله غرب با بیداری/

گروه سیاسی پیروان مــوعــود-محمد جواد سالم؛انقلاب اسلامی ایران همچون انفجار نوری بود که هدفش این بود که این انقلاب به قیام حضرت حجت (عج) وصل شود ولازمه رسیدن به این هدف جهانی شدن آرمان های انقلاب بود و این انقلاب جمهوری اسلامی ایران بود که انفجار نورش نه تنها جوانان آزاده ایرانی را بیدار کرد موجب بیداری جوانان آزاده منطقه نیز گشت.

سال هـای اخیر در کشور های مصر،بحرین،لیبی،یمن و ... شاهد بیداری جوانان انقلابی این کشور ها بودیم که انقلاب آنها در بعضی از کشور ها هم به پیروزی رسید.

این بیداری اسلامی ملت ها که دقیقا مخالف و مقابل با سیاست های استکباری و استبدادی غرب است موجب هراس آنها شد زیرا با بیداری ملت ها منافع آنها برای تسلط بر منطقه به خطر افتاده بود.

مواجهه‌‌ و مقابله با جمهورى اسلامى ایران و با انقلاب اسلامى و با حرکت اسلامى ، بیدارى اسلامى و جبهه مقاومت از سیاست های اصلی و بنیادین غرب و نظام سلطه است.سیاست کلان نظام سلطه، عبارت است از بردگى ملتها و تسلط بر سرنوشت ملتها بدون اینکه کمترین اعتنایى به مصالح ملتها و خواسته‌‌ى آحاد ملتها داشته باشند.(1)

دشمن اصلی آمریکا تروریسم نیست؛مشکل اصلی آمریکا اسلام گرایی در منطقه است.آمریکا نیز به خوبی میداند که اگر اسلام ناب محمدی(ص) در منطقه برپا شود دیگر هیچ ملتی زیر بار سلطه دولت های مستکبر نخواهد رفت پس باید این اسلام گرایی و انقلاب و بیداری اسلامی را به انــحراف بشکشاند.

غرب و نظام سلطه بعد از دیدن این وضعیت به فکر مقابله با حرکت های اسلامی و ضدحلمه افتاد؛سیاست تفرقه افکنی برای دست یابی به مقاصد پلید شدت گرفت و بیداری جوانان ساده اندیش را تبدیل به تکفیر کرد.

سیاست آمریکا در منطقه ایجاد نا امنی است،سوریه و عراق را ببینید،لیبی وسایر کشور ها که به تدریج آنها را به سمت بدبختی میکشانند.

جریان تکفیر، شور و حماسه‌ى جوانان مسلمان را در سراسر دنیاى اسلام منحرف کرد. امروز در سرتاسر دنیاى اسلام، جوانان یک شور و حماسه‌اى دارند، بیدارى اسلامى در اینها اثر گذاشته است، آماده هستند درخدمت هدفهاى بزرگ اسلام حرکت کنند، [امّا] این جریان تکفیر، این شور و حماسه را منحرف کرد و کسانى از جوانان بى‌خبر و جاهل را کشاند به سمت سر بریدن مسلمان و قتل‌عام زن و بچّه و کودک یک روستا! این جزو سیّئات جریان تکفیر است.(2)

اما وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ(3)این مکر دشمن نیز باعث رویش جدیدی شد و جوانان منطقه به مقاومت در مقابل این سیاست ها روی آوردند.

امروز در عراق و سوریه گروه های مقاومت مردمی شکل گرفته است و گروه های مقاومت تا نزدیک ترین مکان به مرز های اسراییل رسیده اند و امروز آنان ها باید بدانند که بیداری اسلامی و مقاومت پایانی ندارند تا نابودی نظام سلطه جهانی و استکبار و برپایی حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) ان شالله...


1.ییانات امام خامنه ای در دیدار دانشجویان 1393/05/01

2.بیانات در دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ى جهانى‌ جریانهاى افراطى و تکفیرى از دیدگاه علماى اسلام» 1393/09/04

3.و (یهود و دشمنان مسیح، برای نابودی او و آیینش،) نقشه کشیدند؛ و خداوند (بر حفظ او و آیینش،) چاره‌جویی کرد؛ و خداوند، بهترین چاره‌جویان است.سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴

salimi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
4
2
این را نیز ببینید. پایانش درباره کنگره خطر جریانهای تکفیری است و جالب بود:
http://conf.islamic-world.ir/index.php/conference-news/46-2016-02-01-07-54-34
آخرین اخبار
پربازدید ها