امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155833
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 281
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رانی بدرالدین، نوجوانان مسلمان اهل شهر ایوانزویل در ایالت ایندیانا، به دیگر دوستان خود در گروه «تغییردهندگان جهان» ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رانی بدرالدین، نوجوانان مسلمان اهل شهر ایوانزویل در ایالت ایندیانا، به دیگر دوستان خود در گروه «تغییردهندگان جهان» پیوسته که تلاش می‌کنند با تصورات نادرست در مورد اسلام در فضای سایبری مقابله کنند.

بدرالدین که 13 سال دارد، می‌گوید: بچه‌ها هنگامیکه بیرون می‌روند باید نگران باشند و بترسند که کسی ممکن است به آن‌ها حمله کند تنها به این خاطر که مسلمان هستند.

او افزود: من نمی‌خواهم در شرایطی زندگی کنم که دائماً نگران اذیت کردن مردم به خاطر هویت و دینم باشم.

بسیاری از جوانان مسلمان آمریکایی می‌گویند که والدین و پدربزرگ و مادربزرگ‌هایشان سال‌ها ساکت مانده‌اند تا از خطرات در معرض توجه قرار گرفتن مصون بمانند. اما بدرالدین و دوستانش می‌خواهند شیوه متفاوتی را پیش بگیرند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از فن‌آوری با تصورات نادرست در مورد اسلام مقابله کنند.

تشکیل گروه «تغییردهندگان جهان» بخشی از طرح ابتکاری تولید ویدئوهای تبلیغی از سوی استودیوهای رکلمیشن برای معرفی اسلام حقیقی و مقابله آنلاین با تبلیغات گروه تروریستی داعش است که تابستان امسال راه‌اندازی شد.

گروه «تغییردهندگان جهان» در حال حاضر با استودیوهای رکلمیشن برای تولید برنامه‌های آنلاین آموزشی در مورد اسلام و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و فروم‌های آنلاین همکاری می‌کنند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها