امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155837
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۸
تعداد بازدید: 253
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مُبلّغ مشهور وهابي، در واكنش به حمله تروريستي روز جمعه به مسجد امام رضا (علیه السلام) در منطقه الاحساء در شرق عربستان، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مُبلّغ مشهور وهابي، در واكنش به حمله تروريستي روز جمعه به مسجد امام رضا (علیه السلام) در منطقه الاحساء در شرق عربستان، در اظهاراتی جنجالی گفت: اين حمله، اولین نبوده و آخرين حمله نيز نخواهد بود!

" عبدالعزيز الفوزان " مُبلغ وهابی در اظهاراتی خصمانه، جمهوری اسلامی ايران را به اعلان جنگ عليه اسلام متهم كرد.

الفوزان درگفتگو با شبكه موسوم به "الرساله" که سیاست اختلاف افکنی میان مذاهب اسلامی را دنبال می کند، در اظهاراتي مغلطه آميز با اشاره به انفجار تروريستي روز جمعه عليه مسجد امام رضا (علیه السلام) در منطقه الاحساء عربستان مدعي شد؛ مادامي كه ايران عليه اسلام اعلام جنگ مي كند، اين حملات همچنان ادامه خواهد داشت.

وي مدعی شد که اين انفجارها هيچ ارتباطي به تحريك علماي وهابيت براي تكفير ديگران و مباح شمردن خون آن ها ندارد و مشخص است كه اين حملات ضد شيعيان ادامه خواهد يافت.

اين مُبلّغ وهابي در ادامه، پيروان اهل بيت -عليهم السلام- در عربستان که خشم خود را از حمایت آشکار مقامات سعودي از منحرفان و قاتلان اعلام کرده اند، تهدید کرد و به  آنان درباره هر گونه اعتراض به این حملات هشدار داد و مدعی شد كه هر نوع اعلام اعتراض، نشانه مزدوري براي خارجي ها قلمداد مي شود.

حمله تروریستی روز جمعه (9 بهمن) به مسجد امام رضا (علیه السلام) در منطقه الاحساء در شرق عربستان، 5 شهید و 18 زخمی برجا گذاشت.

Download

var s1 = new SWFObject('/media/player/flvplayer.swf','single','400','300','7');s1.addParam('allowfullscreen','true');s1.addVariable('file','/files/fa/news/1394/11/11/123229_701.flv');s1.addParam('menu','false');s1.addVariable('width','400');s1.addVariable('height','300');s1.write('player1454244884822');

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها