امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155840
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: 267
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شرکت مدیریت برج تایپه 101 تایوان که دومین آسمانخراش بلند دنیا به حساب می‌آید در نظر دارد برای جذب گردشگران مسلمان بیشتر ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شرکت مدیریت برج تایپه 101 تایوان که دومین آسمانخراش بلند دنیا به حساب می‌آید در نظر دارد برای جذب گردشگران مسلمان بیشتر به این مرکز تجاری، نمازخانه‌ای برای مسلمانان بازدیدکننده احداث کند.

در سال گذشته حدود سه میلیون نفر از رصدخانه تایپه 101 بازدید کردند که این رقم حاکی از 700 هزار نفر افزایش نسبت به سال قبل است.

با این حال تعداد بازدیدکنندگان چینی این مرکز گردشگری تایوانی کاهش ده درصدی داشته و برای جبران این کاهش، مسئولان این بنا درتلاشند بازدیدکنندگان بیشتری از کره جنوبی، اروپا، امریکا و خاورمیانه جذب کنند.

ایجاد نمازخانه برای استفاده مسلمانان، یکی از تدابیری است که شرکت صاحب این برج 101 طبقه برای جذب گردشگران بیشتر از کشورهای اسلامی اتخاذ کرده است.

به گفته مایکل لیو سخنگوی تایپه 101، این شرکت همچنین رستوران‌های تایپه 101 را تشویق به کسب گواهی‌نامه حلال می‌کند تا مسلمانان برای استفاده از این اماکن مشکلی نداشته باشند.

در حال حاضر رستوران «دینگ شیان 101» در طبقه 86ام این آسمانخراش، دارای گواهینامه سرو غذای حلال است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار