امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155844
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: 316
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه انگلیسی زبان 'سعودی گازتا' روز یکشنبه به نقل از یک منبع آگاه که نامش را ذکر نکرد، از بازداشت چهار آمریکایی در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه انگلیسی زبان 'سعودی گازتا' روز یکشنبه به نقل از یک منبع آگاه که نامش را ذکر نکرد، از بازداشت چهار آمریکایی در روز دوشنبه و پنج نفر دیگر در روزهای بعد از آن در عربستان خبر داده بود.
به نوشته این روزنامه ، مقامات عربستان همچنین 14 سعودی ، سه یمنی ، دو سوری ، یک اندونزیایی ، یک فیلیپینی ، یک اماراتی ، یک فلسطینی و یک شهروند قزاقستان را بازداشت کردند.

سه مقام امریکایی به رویترز گفتند که دولت امریکا نمی تواند تایید کند که هیچ یک از از آمریکاییان در بین 33 مظنون بازداشت شده قرار داشتند.
با این حال، به گفته یکی از مقامات ، آمریکا و عربستان سعودی کماکان در حال بررسی اسامی در پایگاه های اطلاعاتی هستند.

هیچ یک از مقامات آمریکا اجازه صحبت علنی را نیافته و سفارت امریکا در ریاض هنوز به درخواست برای اظهار نظر در این مورد پاسخی نداده است.
رویترز افزود: عربستان سعودی که خود یکی از حامیان اصلی داعش بود پس از آن که این گروه به سلسله حملاتی در خود این پادشاهی دست زد ، در سال 2014 داعش را یک گروه تروریستی اعلام کرد هرچند که این حملات عمدتا علیه شیعیان صورت گرفته است.

حمله به یک مسجد شیعیان در منطقه العشاء در استان شرقی چهار کشته و 18 زخمی برجای گذاشت؛ داعش مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها