امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155867
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 298
به گزارش پیروان مــوعــود، پرویز مظلومی که تیمش صدرنشین جدول لیگ برتر است نه تنها مثل برخی از مربیان گذشته مورد تقدیر قرار نمی گیرد بلکه در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پرویز مظلومی که تیمش صدرنشین جدول لیگ برتر است نه تنها مثل برخی از مربیان گذشته مورد تقدیر قرار نمی گیرد بلکه در هیات‌مدیره علیه وی حرف می‌زنند و کمبود نقدینگی باشگاه را دستاویزی می‌کنند برای آنکه مظلومی را بیشتر به سمت جوان‌گرایی ببرند.

مظلومی غرق در سکوت!

پرویز مظلومی اما همچنان سکوت کرده است و به نظر می‌رسد دقیقا نقطه مقابل امیر قلعه‌نویی قرار دارد که یک لشکر ملی‌پوش داشت، با همان لشکر درگیر می‌شد و دعوا به راه می‌انداخت و باز هیات مدیره جرات نداشت بگوید اینهمه ملی‌پوش را چه کردی که چنین شدند؟

معینی که به همراه نجف نژاد به تمرین استقلال رفت حرف‌هایی گفت درست برعکس حرف‌های هفته قبل خودش که تاکید داشت بازیکن خارجی نباید گرفت و باید از جوان‌ها و امید‌ها و بازیکنان لیگ یکی استفاده کرد.

معینی اما وقتی به تمرین رفت، وقتی با پرویز مظلومی چشم در چشم شد و وقتی اعتراض شدید بازیکنانی که فریاد می‌زدند پول کرایه ماشین ندارند را دید و استقلال را با دست‌های خودش وزن کرد متوجه شد که یکی دو بازیکن خواستن حق طبیعی سرمربی استقلال بوده است و رفع موانع مالی حق دوم این مربی سکوت کرده.

اسپانسر ۲۵ میلیاردی چه شد؟

مظلومی سکوت کرده و همه می‌دانند این سکوت تا ابد ادامه نخواهد داشت، مظلومی پرسش‌هایی در ذهن دارد، به عنوان مثال می‌پرسد مگر قرار نبود اسپانسر ۲۵ میلیارد تومان پول به استقلال در طول یک فصل بدهد؟ مگر قرارداد اینگونه نوشته نشده است؟ تعهد و تضمین اجرایی شدن این تعهد کجاست؟

آیا ۲۵ میلیارد تومان - یا حداقل بخشی مهمی از آن - پرداخت شده است؟ مظلومی این پرسش را هم قورت می دهد و تکرارش نمی کند. برخی می گویند او جنم این کارها را ندارد، خیلی‌ها هم می‌گویند او جنتلمن است که حتی گلایه مستقیم هم نمی‌کند اما مهم‌تر از همه این است که او فعلا این بار را به دوش خود می‌کشد و روش مربیانی را که با فریاد زدن کارشان را جلو می‌برند را در پیش نمی‌گیرد.

وقتی درست به ماوقع پیرامون او نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که خیلی موارد وجود دارد که در آن حق با مظلومی است، در مورد جانشین کرار و ریوالدو، در مورد عقب افتادن حقوق‌ها، در مورد عدم پشتیبانی کامل باشگاه از خودش، در مورد انتخاب فرزاد مجیدی به جای پورحیدری، در مورد خیلی موارد دیگر ...

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها