امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155886
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 212
به گزارش «پیروان مــوعــود»،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حرم حضرت عباس علیه السلام، یکی از بخش های مهم حرم حضرت عباس(علیه السلام) که فعالیت های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حرم حضرت عباس علیه السلام، یکی از بخش های مهم حرم حضرت عباس(علیه السلام) که فعالیت های ارزشمند ضروری را در خدمت رسانی به حرم مطهر و زائران و نظافت و مرتب سازی حرم و صحن مطهر را بر عهد دارد، بخش نگهداری و نظافت حرم حضرت عباس(علیه السلام) می باشد.

از دیگر فعالیت های این بخش مفروش کردن صحن مطهر و پیگیری نظافت و تمیزی صحن و حرم مطهر و آماده سازی فضای نماز و مرتب کردن کتابخانه هایی است که محل نگهداری قرآن و مفاتیح برای زائران است که تمام این فعالیت ها و خدمات، سرشار از توفیق و برکت و آرزوی تمام شیعیان و دوستداران اهل بیت(علیهم السلام) می باشد.

حاج حسن هلال مسئول بخش نگهداری و نظافت حرم قمر بنی هاشم در این رابطه گفت: این بخش در سال 2010 تاسیس شده تا حرم مطهر بخش ویژه ای برای خدمات رسانی و مفروش ساختن حرم و مرتب کردن فرش ها و نظافت دوره ای گنبد مطهر و دو مأذنه داشته باشد و از سوی دیگر خدمات شایسته زائران را به آنها ارائه کند.

وی افزود: خدمات ما در سه شیفت صبح، ظهر و شب ارائه می شود و 24 ساعته ادامه دارد و 150 خادم در بخش نگهداری حرم فعالیت دارند که این بخش نیز از دو شعبه حرم مقدس و صحن مطهر تشکیل شده است.

نظافت حرم حضرت عباس (ع) + تصاویر

نظافت حرم حضرت عباس (ع) + تصاویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار