امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155889
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 256
به گزارش سرويس ديني جام نيوز، مردم هند، با برگزاری تجمعی گسترده، جنایت اعدام آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر را محکوم کردند. در این تجمع اعتراض‌آمیز ...

به گزارش سرويس ديني جام نيوز، مردم هند، با برگزاری تجمعی گسترده، جنایت اعدام آیت‌الله شیخ نمر باقر النمر را محکوم کردند. در این تجمع اعتراض‌آمیز علاوه بر مسلمانان پیروان دیگر ادیان نیز حضور داشتند.

شرکت‌کنندگان در این تجمع علاوه بر محکوم کردن جنایت اعدام شیخ نمر باقر النمر در عربستان، فاجعۀ کشتار مسلمانان در نیجریه و بازداشت آیت‌الله شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی این کشور را نیز محکوم کردند.

آنان سپس با امضای عریضه‌ای اعتراض‌آمیز، آن را به دفتر سازمان ملل در هند تحویل داده و گشایش پرونده تحقیقی در خصوص اعدام شیخ نمر و همچنین فاجعه زاریا و بازداشت شیخ زکزاکی را خواستار شدند.

مردم معترض هند همچنین از شورای حقوق بشر سازمان ملل خواستند عربستان را از این شورا اخراج کرده و عضویت این کشور را لغو کند.

در پی اعدام آیت‌الله شیخ نمر النمر، چندین شهر در هند، علیه این جنایت تظاهرات کردند و در برخی از این فعالیت‌های اعتراض‌آمیز، مردم هند بستن سفارت عربستان در دهلی نو را خواستار شدند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها