امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155920
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۱۴
تعداد بازدید: 324
به گزارش پیروان مــوعــودف پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: با دور بودن از مسابقات پیش‌بینی ...

به گزارش پیروان مــوعــودف پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: با دور بودن از مسابقات پیش‌بینی می‌کردیم که بازی کیفیت بالایی نداشته باشد و تیم شاداب نباشد. ما نیمه اول خیلی بد بازی کردیم اما نیمه دوم از بازیکنان راضی هستم.

وی افزود: در نیمه دوم با برنامه‌هایی که داشتیم توانستیم برنامه‌های ذوب‌آهن را خنثی کرده و به اهدافمان برسیم اما به گل نرسیدیم. همانطور که ذوب‌آهن نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشت ما نیمه دوم به این صورت بودیم. البته این توقع وجود دارد چنین تیم‌هایی بهتر بازی کنند اما شرایط بعد از تعطیلات باعث می‌شود تا تیم‌ها دچار مشکل شوند و بازی خوبی نداشته باشند. حداقل برای تیم من به این شکل بود. آمده بودیم سه امتیاز را بگیریم اما ذوب‌آهن اجازه نداد برنامه‌ها را اجرا کنیم.

سرمربی استقلال در ادامه با اشاره به اینکه در نیمه اول برنامه‌های این تیم در زمین اجرایی  نشد خاطرنشان کرد: در نیمه دوم با صحبت‌هایی که با بازیکنان داشتیم توانستیم اشتباهات نیمه او ل را کم کنیم حتی چند موقعیت هم ایجاد کردیم. توانایی بازیکنان ما بالاتر است. هفته آینده آنها شاداب‌تر خواهند بود. برنامه ما حفظ صدرنشینی و بیشتر کردن فاصله با رقیبان است.

پرویز مظلومی قبل از شروع صحبت هایش در انتقاد به اینکه بدون هماهنگی در مصاحبه حاضر شده گفت: شما بدون هماهنگی من را به اینجا دعوت کردید من باید الان رختکن باشم اما به احترام مردم صحبت می کنم.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها