امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155933
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۲۰
تعداد بازدید: 439
نقدی بر سخنان هیجانی هاشمی رفسنجانی؛
سخن از بدهکاری به امام و بیت امام به میان آمد و همه را بدهکار کردند جز خود! اما هاشمی رفسنجانی و خانوده اش نه تنها به امام بدهکارند بلکه به ملت و امام زمان نیز بدهکار است.

نقدی بر سخنان هیجانی هاشمی رفسنجانی؛

گروه سیاسی پیروان مــوعــود؛قای هاشمی دیروز در سالگرد ورود امام خمینی به کشور در سخنانی عجیب و هیجانی به شورای نگهبان حلمه کرد و این شورا را به بی عدالتی متهم کرد؛بخشی از این سخنان را در ادامه مطالعه میفرمایید.

صلاحیت شخصیتی را که اشبه به جدش امام خمینی است، قبول نمی‌کنید؛ شما صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید؟ چه کسی به شما اجازه داده است که قضاوت کنید؟ چه کسی به شما اجازه داد که یکجا بنشینید و داوری کنید؟ برای مجلس و دولت و جاهای دیگر و اختیارات را در دست بگیرید؟ چه کسی اجازه داد که اسلحه برای شما باشد و تریبون‌ها برای شما باشد؟ چه کسی اجازه داد که تریبون‌های نماز برای شما باشد و صداوسیما برای شما باشد؟ چه کسی به شما این‌ها را داد؟

اما سوال ما از شما این است که چه کسی به شما اجازه داده که به شورای نهگهبان که نگهبان قانون است حمله کنید؟چه کسی این تریبون ها را در اختیار شما قرار دارد؟چه کسی به شما هویت داد که حالا هرکدام از فرزندانتان از بیت المال دزدی میکنند؟

سخن از بدهکاری به امام و بیت امام به میان آمد و همه را بدهکار کردند جز خود! اما هاشمی رفسنجانی و خانوده اش نه تنها به امام بدهکارند بلکه به ملت و امام زمان نیز بدهکار است.کسی که در مملکت امام زمان فتنه به پا میکند باید در پیشگاه امام عصر پاسخگو باشد و امروز کمتر کسی است که از نقش اقای هاشمی و فزرندانش در فتنه 88 و برنامه ریزی فتنه های جدید در کشور بی خبر باشد.

امام خمینی (ره) که امروز همه را بدهکار بیت ایشان میدانید خود مخالف مسئولیت گرفتن افراد منتسب به ایشان بودند و طلبی از مردم نداشتند.

سخنانی از امام خمینی (ره):

رهبر همه ى شما و همه ى ما، وجود مبارك بقية اللّه عليه السّلام است و بايد ماها و شماها طورى رفتار كنيم كه رضايت آن بزرگوار را كه رضايت خداست ، به دست بياوريم .

 

من اميدوارم كه همه ى خواهرها و برادرها و همه ى قشرهاى اين ملت و همه ى ما، از خدمت گزاران به اسلام و ولىّ عصر عليه السّلام باشيم . ما در يك مملكتى هستيم كه مملكت ولىّ عصر عليه السّلام است و وظيفه ى آن هايى كه در مملكت ولىّ عصر عليه السّلام زندگى مى كنند، يك وظيفه ى سنگين است . نمى توانيم ما لفظاً بگوييم ما در زير پرچم ولىّ عصر عليه السّلام هستيم و عملاً توى آن مسير نباشيم ، چنان چه نمى توانيم بگوييم كه ما، جمهورى اسلامى داريم و عملاً آن طور نباشيم ، اسلامى نباشيم .

در پایان توجه شما را به صحبت های امام خمینی(ره) در خصوص اهمیت شورای نگهبان و قانون جلب میکنیم

 

آخرین اخبار
پربازدید ها