امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155947
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 190
به گزارش «پیروان مــوعــود»، درگیری های شدید میان «جبهه النصره» و گروه تروریستی «داعش» در منطقه وادی در حومه دمشق کماکان ادامه دارد.بر اساس این گزارش ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، درگیری های شدید میان «جبهه النصره» و گروه تروریستی «داعش» در منطقه وادی در حومه دمشق کماکان ادامه دارد.
بر اساس این گزارش درگیری های شدید میان گروه جبهه النصره،ابدال الشام و احرار الشام از یک سو و گروه تروریستی داعش از سوی دیگر از ظهر امروز در مناطق وادی در حومه دمشق آغاز شده که در پی آن جبهه تروریستی النصره با تسلط بر بخش هایی از این منطقه ضمن محاصره داعش، شماری از تروریست های گروه را نیز کشته یا زخمی کرده است.
گفتنی است اختلافات میان داعش و النصره در لبنان و سوریه به قوت ادامه دارد به طوری که جبهه تروریستی النصره طی درگیری هایی که با داعش در کوه های قلمون داشته است ۷ تن از تروریست های تکفیری داعش را به اسارت گرفته است و داعش نیز ، جبهه النصره را تهدید کرده بود که در صورتی که یکی از سرکرده های اسیر خود نزد النصره را آزاد نکند، ۶ تن از عناصر جبهه النصره را که در درگیری ها با این گروهک اسیر کرده، اعدام خواهد کرد.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها