امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155976
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 324
به گزارش «پیروان مــوعــود»، تصاویری از بازی " مصطفی افا" امام جماعت مسجد عزیز محمود هدایی در استانبول بازتاب گسترده ای دررسانه های داخل و خارج ترکیه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، تصاویری از بازی " مصطفی افا" امام جماعت مسجد عزیز محمود هدایی در استانبول بازتاب گسترده ای دررسانه های داخل و خارج ترکیه داشته و غربی ها به افا، لقب دوست گربه ها داده اند.

به واسطه توجه ویژه این امام جماعت، گربه ها آزادانه در شبستان و محوطه های مسجد رفت و آمد می کنند و هنگام برگزاری نماز نیز در میان صفوف نمازگزاران تردد دارند.

مصطفی افا، این رفتار خود را برگرفته ازسفارش های اسلامی برای رئوفت و مهربانی با حیوانات می داند و معتقد است که گربه حیوانی تمیز است که در اسلام درباره نجاست آن دستوری وجود ندارد.

اين در حالي است كه با اين كار مسجد در معرض نجس شدن توسط اين حيوان قرار مي گيرد و به فتواي تمام علما ـ شيعه و سني ـ ادرار و مدفوع گربه نجس مي باشد.

او در ادامه با قياس مع الفارق گربه با كبوتر می گوید: که مساجد مختلف از قدیم محل زندگی و رفت و آمده کبوتر بوده است.

نمازگزاران هم به پیروی از امام جماعت این مسجد ظاهرا به این وضع عادت کرده اند و با گربه ها به بازی می پردازند، هرچند برخی ازآنان می گویند که از اینکه هنگام نماز مورد حمله گربه ها قرار گیرند، هراس دارند.

وی گفت که رسانه های بین المللی گویی چیز تازه ای کشف کرده اند ، عکس های او را با گربه ها با عنوان سقوط اسلام هراسی چاپ کرده اند، درحالی که اساس اسلام همواره دین رافت و مهربانی بوده و هست.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها