امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15599
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۹
تعداد بازدید: 50
به گزارش فارس به نقل از تک اینوستور، تحقیقات وب سایت CWJobs.co.uk در بریتانیا نشان می دهد که با افزایش اهمیت پلاتفرم‌های همراه متخصصان آی‌تی برای شغل ...

به گزارش فارس به نقل از تک اینوستور، تحقیقات وب سایت CWJobs.co.uk در بریتانیا نشان می دهد که با افزایش اهمیت پلاتفرم‌های همراه متخصصان آی‌تی برای شغل یابی مجبورند آشنایی خود با این نوع محصولات و سیستم ها را افزایش‌دهند، اما نیمی از آنها فاقد تخصص و مهارت لازم در این حوزه هستند.

امروزه نیمی از افراد علاقمند به فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات دوست دارند بر روی پروژه‌های مرتبط با محصولات همراه کار کنند، اما 47 درصد این افراد از تخصص‌های ضروری در این زمینه برخوردار نیستند.

ریچارد نات مدیر وب سایت CWJobs.co.uk در این مورد می گوید: این ناآشنایی پیامدهای منفی زیادی برای افراد جویای کار در حوزه فناوری اطلاعات خواهد داشت و شکاف میان نیازهای کاری دنیای آی تی و تخصص افراد، یافتن شغل را برای آنها در آینده دشوار می کند.

به گفته وی برای کاهش این شکاف، شرکت ها باید به آموزش کارکنان خود روی آورند و راه اندازی دوره‌های کارآموزی میان مدت را جدی بگیرند. مدیر سایت CWJobs.co.uk همچنین پیش بینی کرده که تا سال 2015 آشنایی با پلاتفرم های همراه به یک ضرورت برای همه کسانی مبدل می شود که می خواهند در حوزه فناوری اطلاعات مشغول به کار شوند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار