امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156011
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۴۴
تعداد بازدید: 228
به گزارش «پیروان مــوعــود»،"صباح النعمان" سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم عراق به خبرگزاری فرانسه گفت که نیروهای این بخش با پشتیبانی یگانهای ارتش به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،"صباح النعمان" سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم عراق به خبرگزاری فرانسه گفت که نیروهای این بخش با پشتیبانی یگانهای ارتش به سمت السجاریه آخرین پایگاه داعش در الرمادی پیشروی کردند.
وی افزود نیروهای مبارزه با ترویسم در حالی به پیشروی خود در السجاریه ادامه دادند که تروریستهای داعشی از رویارویی با این نیروها اجتناب می‌کردند و هیچ مقاومتی از خود نشان نمی‌دادند.
النعمان با اشاره به فرار تروریستهای داعشی از میدان نبرد، گفت: تنها چیزی که نیروهای ما در مسیر پیشروی با آن روبرو بودند برخی از بمبهای کارگذاشته شده توسط تروریستها بود که این مشکل هم با توجه به تجربه عالی این نیروها مرتفع شد.
دستگاه مبارزه با تروریسم عراق بیشتر مناطق الرمادی را از لوث تروریستها آزاد کرده است، اما کامل کردن این مأموریت و کامل کردن آزادسازی السجاریه را به یگانهای ارتش سپرده است.‬
پیش از این یک منبع امنیتی عراقی گفت که عملیات امنیتی برای پاکسازی مناطق شرقی الرمادی و کامل شدن پاکسازی سایر مناطق الرمادی صبح امروز آغاز شده است.
وی همچنین گفت که نیروهای دستگاه مبارزه با تروریسم از طریق هماهنگی با تیپ هشتم فرماندهی عملیات الانبار صبح امروز عملیات امنیتی گسترده‌ای برای پاکسازی مناطق "السجاریه"، "المضیق"، و "جوبیه" در بخش شرقی شهر الرمادی آغاز کردند و از ابتدای این عملیات تاکنون، دهها تروریست داعشی با کمک جنگنده های عراقی و ائتلاف بین المللی کشته شده اند.
وی با پیش‌بینی اینکه در ساعات آینده بسیاری از مناطق شرقی الرمادی از لوث تروریستها پاکسازی شود، گفت جنگنده‌های عراقی و  ائتلاف بین المللی همه مناطق تمرکز و تجمع عناصر داعش در این مناطق را منهدم کردند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار