امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156015
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۴۴
تعداد بازدید: 276
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزیر دفاع ایتالیا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، رم 130 نیروی نظامی به عراق اعزام می‌کند تا در اربیل مستقر شوند. همچنین ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزیر دفاع ایتالیا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، رم 130 نیروی نظامی به عراق اعزام می‌کند تا در اربیل مستقر شوند. همچنین ایتالیا آماده است تا رهبری تلاش‌ها برای حل شرایط بی‌ثبات در لیبی را بر عهده بگیرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روبرتا پینوتی، وزیر دفاع ایتالیا گفت که استقرار این نیروها روز جمعه انجام می‌شود.
به گفته وی، اصلی‌ترین هدف این اقدام انجام کمک‌های پزشکی برای زخمی‌هاست.
وزیر دفاع ایتالیا همچنین گفت که رم آماده است تا رهبری تلاش‌ها برای حل شرایط بی‌ثبات لیبی را بر عهده بگیرد. انتظار می‌رود دو دولت رقیب در لیبی دولت وحدت ملی را تا اواسط فوریه تشکیل دهند.
پینوتی تاکید کرد: ایتالیا همواره گفته آمادگی دارد تا نقش رهبری را برای برقراری ثبات در لیبی بر عهده بگیرد. یک قطعنامه سازمان ملل وجود دارد که تاکید دارد مقام‌های لیبی می‌توانند درخواست کمک کنند. اگر آنها کمک بخواهند، ما آماده کمک‌رسانی هستیم.
وی افزود: مداخله نظامی باید با تایید مقام‌ها باشد. شرایط کنونی لیبی به صورتی است که می‌تواند تبدیل به سومالی دیگری بشود.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها