امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156037
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۲۳
تعداد بازدید: 237
به گزارش«پیروان مــوعــود»، اولین گروه از نیروهای ارتش سوریه، مستشاران سپاه قدس ایران، و مقاومت لبنان و عراق در شرق شهرک نبل و الزهرا مستقر شدند.این ...

به گزارش«پیروان مــوعــود»، اولین گروه از نیروهای ارتش سوریه، مستشاران سپاه قدس ایران، و مقاومت لبنان و عراق در شرق شهرک نبل و الزهرا مستقر شدند.

این نیروها جایگزین نیروهای خسته اما مقاوم مردمی نبل و الزهراء شدند تا مقدمات عملیات پاکسازی محیط پیرامونی این دو شهرک را فراهم کنند.

آنطور که منابع میدانی گروه بین‌الملل فارس دقایقی پیش اطلاع دادند، روستای مایر در شمال شرق نبل هم‌اکنون زیر آتشبار مقاومت رفته است.

«مایر» هنوز مقر تروریست‌هاست و هم‌اکنون زیر آتش سنگین توپخانه، خمپاره، هواپیماهای سوریه و روسیه و نیروهای مقاومت قرار گرفته زیرا سلاح و مهمات زیادی در این روستا ذخیره شده است.

نیروهای تازه‌نفس در نبل مستقر شدند
موقعیت روستای مایر در شمال شرق نبل  

 

منابع میدانی، این اقدام را گامی پیشدستانه مقابل تروریست‌ها دانستند و گفتند که طبق اطلاعات رسیده قرار بود که تروریست‌ها (که می‌دانستند نهایتا مجبور به عقب‌نشینی هستند)، امشب آتش سنگینی روی نبل بریزند تا قبل از ترک منطقه بیشترین تلفات را از مردم و نیروهای نظامی سوریه و مقاومت بگیرند.

طبق اطلاع گروه بین‌الملل، اواخر امشب یا اوایل صبح فردا، عملیات زمینی برای پاکسازی «مایر» آغاز خواهد شد.

هم‌اکنون از ایست‌ها و پاسگاه‌های شمالی شهرک الزهراء و پاسگاه‌های شمال شرق نبل، حملات موشکی، توپخانه و تک‌تیرانداز به مایر انجام می‌شود و نیروی هوایی نیز در هدف گرفتن مواضع افراد مسلح در مایر شرکت دارد.

شهرک نبل و الزهراء، عصر امروز چهارشنبه از محور شرقی به نیروهای ارتش سوریه و مقاومت متصل شد و عملا محاصره چهار ساله شکسته شد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها