امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15604
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۹
تعداد بازدید: 205
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چندی پیش کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه‌ای را برای تعیین نرخ پایه ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چندی پیش کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مصوبه‌ای را برای تعیین نرخ پایه مکالمه تلفن همراه گذراند که براساس آن حداقل تعرفه یک دقیقه مکالمه برای تمامی اپراتورهای تلفن همراه 535 ریال تا حداکثر 20 درصد بیشتر تعیین شد.

با این مصوبه که برای تمامی اپراتورهای تلفن همراه لازم الاجرا است، شبکه همراه اول نیز مانند شبکه‌ ایرانسل و شبکه‌ رایتل، Flat  (یکنواخت) خواهد شد؛ به این معنی که هزینه جابه‌جایی و بین‌شهری از مکالمات همراه اول حذف و تعرفه هر دقیقه مکالمه همراه اول فارغ از شهر مبدا و مقصد، تنها با یک تعرفه محاسبه می‌شود.

پس از ابلاغ این مصوبه ابتدا اعلام شد که مصوبه از ابتدای خرداد 92 اجرایی می‌شود و در نوبت دیگری گفته شد که زمان اجرای مصوبه از اول تیرماه 92 خواهد بود.

اکنون و با ورود به تیرماه، وحید صدوقی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: تعرفه نهایی همراه اول هنوز در دست بررسی در هیئت مدیره است.

مدیر عامل همراه اول افزود: تعرفه 535 ریال اعلامی از سوی رگولاتوری، تعرفه پایه است و اپراتور می‌تواند تا 20 درصد بیشتر از مبلغ را اجرا کند که برای تعیین تعرفه همراه اول، پیشنهادهای همراه اول و مخابرات ایران در حال بررسی است.

وی در پاسخ به این سوال که گفته شده بود تعرفه‌ها از ابتدای تیرماه اجرا می‌شود، گفت: ما نیز علاقمند به اجرای تعرفه جدید از ابتدای تیرماه بودیم؛ اما برای این کار علاوه بر تعیین تعرفه‌ نهایی تعیین، باید شبکه به لحاظ فنی برای اجرای طرح فلت کردن (یکسان کردن شبکه) آماده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها