امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 156064
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۵۹
تعداد بازدید: 313
به گزارش پیروان مــوعــود، پپ گواردیولا اوایل هفته جاری و در آخرین ساعات باقیمانده از پنجره زمستانی نقل وانتقالات، اعلام کرد که مقصد آینده‌اش، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پپ گواردیولا اوایل هفته جاری و در آخرین ساعات باقیمانده از پنجره زمستانی نقل وانتقالات، اعلام کرد که مقصد آینده‌اش، منچسترسیتی انگلیس است. از روزی که این خبر اعلام و تایید شد، تا به امروز گزارش‌های زیادی در مورد گواردیولا، تصمیم‌اش و آینده احتمالی او در تیم آبی‌پوش جزیره انتشاریافته است.

گزارش‌های که هر یک حاوی نکات جالب توجهی در مورد خالق تیکی‌تاکا بوده است.

به طور مثال بسیار گفته شد که وی در تیم انگلیسی سالیانه 25 میلیون یورو (حدود 100 میلیارد تومان) دستمزد خواهد گرفت.

اما امروز (پنج‌شنبه) هفته‌نامه کیکر آلمان گزارشی منتشرکرد که به ابعاد جدیدی از مساله انتقال پپ به من‌سیتی پرداخته است.

*پنهان‌کاری به سبک پپ

مطابق این گزارش گواردیولا از یک سال قبل تصمیم‌اش را برای رفتن به منچسترسیتی گرفته بود. در حالیکه مدت‌های مدید در بوندس‌لیگا، این سئوال پرسیده می‌شد که او قراردادش را با بایرن تمدید می‌کند یا نه؟

این سئوال نه فقط برای فوتبال‌دوستان و رسانه‌ها مطرح بود که حتی ذهن مدیران و مقامات بایرن را به خود مشغول کرده بود.

مدیران بایرن که همانند سایر مدیران ورزشی در آلمان، بسیار دقیق و با برنامه در ورزش عمل می‌کنند، به زعم خود، تصور می‌کردند مرد کاتالانی همچنان در حال بررسی و فکر کردن نزد خود است.

ظاهرا آنها خبر نداشتند که پپ تصمیم‌ قطعی اش را از زمان طولانی گرفته بود.

*سردرگمی که گواردیولا بوجود آورد

براساس آنچه کیکر نوشته، گواردیولا به نوعی با عدم بیان تصمیم خود، مدیران بایرن را دچار سردرگمی کرد.

هفته‌نامه معتبر آلمانی نوشت:براساس منابع کاملا موثق برای ما محرز است که گواردیولا در سال 2015 و تقریبا 10 ماه قبل، پاسخ قطعی مثبت خود را به من‌سیتی داده بود. او در واقع برنامه‌اش را تدوین کرده بود. در حالیکه مدیران بایرن را در جریان تصمیم‌اش نگذاشت.

نشریه آلمانی همچنین در بخش پایانی این گزارش عنوان کرد وقتی در اواخر سال، بعد از بارها مطرح شدن این سئوال که او در بایرن ماندگار می شود یا نه، مدیران بایرن متوجه تصمیم پپ شدند، آنگاه به سرعت وارد فاز انتخاب جانشینی شایسته برای وی افتاده و به سراغ کارلو آنچلوتی، مربی بزرگ ایتالیایی رفته و با وی به توافق رسیدند.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها