امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15611
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۹
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی غضنفری پیش از ظهر امروز در مراسم روز ملی اصناف در تهران اظهار داشت: دلیل ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی غضنفری پیش از ظهر امروز در مراسم روز ملی اصناف در تهران اظهار داشت: دلیل اینکه با تأخیر به این مراسم رسیدم، این بود که جلسه‌ای با رئیس جمهور منتخب داشتم تا درباره حوزه صنعت، معدن و تجارت گزارشی ارائه کنم.

وی افزود: در این جلسه اعلام کردیم که ما تا مهر ماه کل خریدهای مورد نیاز تا پایان سال جاری را انجام می‌دهیم، تا دولت آینده در ابتدای کار خود دغدغه‌ای در این باره نداشته باشند.

وزیر صنعت،معدن و تجارت افزود: در این جلسه بحث اصناف نیز مطرح شد و رئیس جمهور منتخب از زحمات اصناف در تنظیم بازار تشکر کردند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با مصوبه مجلس شورای اصناف به اتاق اصناف تبدیل شد که در این خصوص باید از همکاری مجلس و شورای اصناف تشکر کرد.

غضنفری با اشاره به حضور اصناف و بازاریان در مقاطع حساس کشور گفت: اصناف در اجرای قانون هدفمندی حضور جدی داشته‌اند، لذا ما در زمان تحریم‌ها هم نیازمند همان پایمردی‌ها و جوانمردی‌ها هستیم چرا که دشمن به دنبال گرانی‌های بیشتر است.

وی با تأکید بر اینکه، در بخش تولید نیز باید مشارکت مردم و اصناف بیشتر باشد گفت: در نبرد اقتصادی که وجود دارد، ما نیازمند مشارکت بیشتر اصناف هستیم.

وزیر صنعت گفت: شورای اصناف و معاونت بازرگانی داخلی برای ماه مبارک رمضان برنامه‌ریزی کرده‌اند و موجودی‌های کشور بیش از سال گذشته است و مشکلاتی که در خصوص قیمت مرغ وجود داشت، امسال دیگر وجود ندارد و ماه رمضان آرامی خواهیم داشت.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها