امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15612
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۹
تعداد بازدید: 116
محسن صالحی‌نیا در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در جلسه امروز با روحانی، وزیر صنعت و معاونین ...

محسن صالحی‌نیا در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در جلسه امروز با روحانی، وزیر صنعت و معاونین وی حضور داشتند که بحث‌هایی در مورد مسائل صنعتی، بازرگانی و معدنی مطرح شد.

وی توضیح داد: در مورد مسائل بازرگانی، سیاست‌های تنظیم بازار و مواردی در مورد صادرات و واردات و آمارهای مربوط به این دو موضوع مطرح شد، همچنین توضیحی در مورد وضعیت بازرگانی طی دو ماهه امسال و همچنین مقایسه وضعیت پارسال با سال قبل از آن ارائه شد.

وی تصریح کرد: در مورد بخش صنعت نیز چالش‌های پیش رو و محدودیت‌های موجود در تأمین نقدینگی و منابع ارزی مورد نیاز صنعت مطرح شد و گزارشی در مورد تأمین مواد اولیه، شاخص‌های تولید و آمارهای افزایش یا کاهش تولید محصولات صنعتی ارائه شد.

صالحی‌نیا ادامه داد: در جلسه امروز، در مورد سیاست‌های توسعه‌ای در بخش معدن و بهره‌برداری از معادن نیز بحث شد.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب از جلسه امروز و توضیحات وزیر صنعت و معاونینش استقبال کرد، گفت: در این جلسه بر ادامه این نشست‌ها تأکید و قرار شد تا زمان انتقال دولت، مسائل مربوط به تأمین در بخش‌های صنعت، معدن و بازرگانی و روش‌های لازم برای اعمال در این بخش‌ها مورد پیگیری قرار گیرد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها